چه کسی می تواند یک عروسی کامل برگزار کند؟

آداب و رسوم عروسی 96/10/07 96/10/07


چه کسی می تواند یک عروسی کامل برگزار کند؟

عروسی کامل

هماهنگی تمام کارهای یک عروسی از عهده شما و همسرتان به تنهایی بر نمی آید.

شما یک بار این مراسم را برگزار می کنید اما می توانید به موسسه های تشریفات اعتماد کنید و تمام بخش قابل توجهی از مسوولیت خود را روی دوش آن ها بگذارید زیرا آنها تجربه زیادی را در این زمینه دارند.

تشریفات تمام موارد مورد نیاز ، کارها و نحوه انجام آن ها و به اصطلاح، آداب به جا آوردن این مراسم را برنامه ریزی می کند و امکان ندارد کاری را از قلم بیاندازد.

تشریفات به معنای برگزاری تجملی یک مراسم با کارهای اضافه که تنها هزینه های گزافی را تولید می کنند، نیستند؛ بلکه موسسه های خدمات عروسی  و تشریفات هم، پیشنهادهای مختلفی را در اختیارتان می گذارند.

مثلا شما می توانید با توجه به بودجه خودتان، تمام کارها  و هماهنگی ها و یا تنها بخشی از آن را به عهده تشریفات بگذارید.

سپردن کارها به تشریفات، به منزله دخالت ندادن شما و سلیقه تان در کارها نیست؛ بلکه شما از بین پیشنهادهای آنها، انتخاب می کنید و انجام و زمان بندی آن را برعهده تشریفات می گذارید.

تشریفات تمام کارهای تالار عروسی، تزیین آن اعم از گل آرایی، نورپردازی،جایگاه مهمانان و عروس داماد، همچنین آتلیه و فیلم برداری، آرایشگاه، لباس، سفره عقد، ماشین و دسته گل عروس، موزیک، رقص دونفره،کارت و زمان بندی های عروسی مثل زمان آوردن کیک، ورود عروس و داماد، آماده بودن فیلم بردار، کنترل و آرایش جمعیت، سرو غذا و تمام   ریزه کاری هایی که ممکن است با توجه به مشغله های عروس و داماد و استرس شان از قلم بیفتند را پوشش می دهد که شما می توانید با توجه به بودجه تان، برخی از این مسوولیت ها را به تشریفات بسپارید.

تشریفات نیز با توجه به بودجه و سلیقه شما، در هر یک از این قسمت ها، پیشنهادهای خود را با شما در میان می گذارند مثلا از شما می پرسند که تعداد مهمان، سلیقه و بودجه شما چقدر است و متناسب با آن تالارها و یا باغ ها را به شما معرفی می کنند.

کمک گرفتن از موسسات خدمات عروسی میتواند وقت و انرژی شما را ذخیره کند و نگذارد که عروس و داماد در شب عروسی شان، به جای خوشی، نگران این باشند که همه چیز خوب پیش برود.

 

ارسال نظر

آخرین مطالب

 • What-questions-do-you-have-to-ask-about-a-lawyer-min.jpg

  در مرحله آشنایی با وکیل چه سوالاتی را از...

  با در 6/08/06 - بدون نظر

  از این ستون تا آن ستون فرج است! این مثل را تا به ‌حال بارها شنیده‌ایم و همه‌ی ما می‌دانیم امکان دارد گاهی در موقعیت‌ها و لحظات حساس و دقایق آخر، ورق برگردد و تمام شرایط عوض شود. در دنیای مدرن و متمدن امروزی قانون حرف اول را می‌زند و همه‌ چیز بر پایه‌ی قانون […]

 • مرکز تهیه غذا

  ویژگی‌های که در تاسیس یک مرکز تهیه غذا ب...

  با در 6/08/04 - بدون نظر

  مرکز تهیه غذا یکی از مشاغلی است که در سال‌های گذشته افراد زیادی اقدام به تأسیس و راه‌اندازی آن کرده‌اند. اما متأسفانه هر مرکز تهیه غذایی موفق به کسب اعتماد مردم و افزایش مشتری نخواهد بود. برای جلب اعتماد مردم و تمایل آن‌ها به سفارش هر چه بیشتر غذا، گام‌ها مهمی را باید بردارید و […]

 • Ladies bridal jewelry service

  نکات مهم در انتخاب سرویس جواهرات برای عر...

  با در 6/07/29 - بدون نظر

  با توجه به افزایش نرخ طلا و نوسانات آن از ابتدای سال 97 ،خرید سرویس طلا خصوصاً برای عروس خانم‌های جوان و خانواده داماد به معضل عظیمی تبدیل ‌شده است. سرویس جواهرات برای عروس خانم‌ها و انتخاب آن کار ساده‌ای نیست و عوامل مختلفی در این تصمیم‌گیری دخیل هستند. برای خرید سرویس جواهرات عروس مبلغی […]

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر