کیک و شیرینى عروسى

تشریفات عروسی 97/01/12 97/01/12


کیک و شیرینى عروسى

یکى از تشریفات اصلى هر جشن عروسى انتخاب کیک جشن عروسى است که باید از مدت ها قبل براى آن برنامه ریزى شود. انتخاب شما نهایتا به سلیقه و علاقه تان بستگى دارد.

شاید کیکى بزرگ با طرح و رنگى کاملا مجلل در نظر داشته باشید و یا کاملا برعکس کیکى ساده را انتخاب کنید. در این مقاله راهکارهایى براى کمک به شما در این راه ارائه خواهد شد.

١٠ راهکار براى انتخاب کیک جشن عروسى:

١- انتخاب کیک جشن عروسى قدمى است که پس از انتخاب محل عروسى باید درباره آن اقدام شود . محل جشن عروسى تأثیر مستقیمى بر نوع انتخاب شما خواهد داشت. به طور مثال شاید محلى را انتخاب کرده باشید که از نظر آب و هوا براى انواعى از کیک ها مناسب نباشد. البته که این نکته را در نظر داشته باشید که بلافاصله پس از انتخاب مکان عروسى محلى که مى خواهید کیکتان را به آن سفارش دهید انتخاب کرده و این کار را به تعویق نیاندازید.

٢- یکى از راه هاى مناسب براى انتخاب قنادتان پرس و جو از تجربه دیگران و توجه به نظراتى است که درباره او مى دهند. راه دیگرى که عروس و داماد مى توانند امتحان کنند سر زدن به کیک فروشى هاى مختلف و امتحان کردن طعم کیک هاى آن ها است. پس از انتخاب محلى که طعم دلخواهتان را داشت درباره ظاهر کیک و طرح هایى که مى تواند داشته باشد تصمیم بگیرید.

 

کیک جشن عروسى

 

٣- در حال حاضر هر شخصى به راحتى مى تواند حول هر موضوعى از شبکه هاى اجتماعى استفاده کند. شما مى توانید براى انتخاب کیک جشن عروسیتان نیز از عکس ها و سفارشات مختلفى که در شبکه هاى مختلف وجود دارد استفاده کنید تا علاقه خودتان را در این باره پیدا کنید. البته که بهتر است فقط به این عکس ها بسنده نکنید و مطمئن شوید که محلى که انتخاب کرده اید از پس آماده کردن کیک مورد نظرتان بر مى آید.

 

کیک جشن عروسى

 

۴- بعضى از قناد ها در طبخ نوع خاصى از کیک ها تبحر دارند. اگر کیک خاصى را مد نظر دارید قنادى را که در پختن این نوع کیک ها مهارت کافى دارد را پیدا کنید و این وظیفه را به او بسپارید.

۵- قرارهایى را با قناد خود تنظیم کنید و به طور کامل اطلاعات لازم درباره زمان جشن عروسى و سایر ملزومات را به او بدهید. بستن نوعى قرارداد که تمامى خواسته هاى شما به طور واضح در آن درج شده باشد نیز مى تواند از بروز بسیارى از مشکلات جلوگیرى کند.

 

کیک جشن عروسى

 

۶- بودجه خود براى خرج در این راه از قبل تعیین کنید. یا این کار شما مى توانید به راحتى محدوده انتخاب خود را مشخص کرده و خریدى معقولانه داشته باشید.

٧- هزینه اى که مربوط به کیک جشن عروسى مى شود از دو لحاظ کلى محاسبه مى شود. یک از لحاظ تعداد کیک هایى که سفارش داده مى شود و دوم تزئینى که بر روى کیک انجام مى شود. تزئینات دیگر مانند گل هاى خمیرى این هزینه را افزایش خواهد داد. اگر پس از انتخاب کیک جشن عروسیتان متوجه شدید که هزینه را به طور کلى نمى توانید متقبل شوید از جایگزین هایى استفاده کنید که علاوه بر این که نیاز شما را برآورده مى کنند، هزینه را نیز تا حد زیادى کاهش مى دهند.

٨- شاید تصور شما این باشد که تمامى کارهاى مربوط به کیک عروسیتان با سفارش آن به اتمام رسیده است. اما بهتر است که این روند را ادامه دهید و کارهایى که لازم است را با کیک عروسیتان انجام دهید. یکى از مهم ترین کارهایى که عروس و داماد باید با کیک عروسیشان انجام دهند انداختن عکس هایى در موقعیت هاى مختلف با آن است که پس از گذشت چندین سال با دیدن آن ها خاطره هاى شب عروسى تداعى شود.

 

کیک جشن عروسى

 

٩- بعضى از شیرینى فروشى ها پس از اتمام فرآیند آماده کردن کیک هزینه هایى را مازاد بر آنچه که توافق کرده بودید از شما مى خواهند. پس تمرکزتان را کامل بر روى این قضیه بگذارید که حرکتى اضافى بدون هماهنگى با شما انجام نشود.

١٠- و در نهایت تمامى راهکارهاى گفته شده در نظر داشته باشید که هزینه هاى عروسى به سفارش کیک این جشن ختم نخواهند شد و خرج هاى آشکار و پنهان بسیارى در ادامه خواهید داشت. بنابراین تا حد امکان از گذاشتن بودجه اضافى براى این کار خوددارى فرمایید و با کمى توجه و دوراندیشى خود را از دردسر و استرس دور کنید.

 

ترنم صارمی

ارسال نظر

آخرین مطالب

 • What-questions-do-you-have-to-ask-about-a-lawyer-min.jpg

  در مرحله آشنایی با وکیل چه سوالاتی را از...

  با در 6/08/06 - بدون نظر

  از این ستون تا آن ستون فرج است! این مثل را تا به ‌حال بارها شنیده‌ایم و همه‌ی ما می‌دانیم امکان دارد گاهی در موقعیت‌ها و لحظات حساس و دقایق آخر، ورق برگردد و تمام شرایط عوض شود. در دنیای مدرن و متمدن امروزی قانون حرف اول را می‌زند و همه‌ چیز بر پایه‌ی قانون […]

 • مرکز تهیه غذا

  ویژگی‌های که در تاسیس یک مرکز تهیه غذا ب...

  با در 6/08/04 - بدون نظر

  مرکز تهیه غذا یکی از مشاغلی است که در سال‌های گذشته افراد زیادی اقدام به تأسیس و راه‌اندازی آن کرده‌اند. اما متأسفانه هر مرکز تهیه غذایی موفق به کسب اعتماد مردم و افزایش مشتری نخواهد بود. برای جلب اعتماد مردم و تمایل آن‌ها به سفارش هر چه بیشتر غذا، گام‌ها مهمی را باید بردارید و […]

 • Ladies bridal jewelry service

  نکات مهم در انتخاب سرویس جواهرات برای عر...

  با در 6/07/29 - بدون نظر

  با توجه به افزایش نرخ طلا و نوسانات آن از ابتدای سال 97 ،خرید سرویس طلا خصوصاً برای عروس خانم‌های جوان و خانواده داماد به معضل عظیمی تبدیل ‌شده است. سرویس جواهرات برای عروس خانم‌ها و انتخاب آن کار ساده‌ای نیست و عوامل مختلفی در این تصمیم‌گیری دخیل هستند. برای خرید سرویس جواهرات عروس مبلغی […]

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر