سه‌شنبه 4 آبان 1400
حرف دل آقایان به خانم هایشان چیست؟

حرف های دل مردان که هرگز به زبان نمی آورند

خانم ها بخوانند/ حرف دل آقایان به خانم هایشان چیست؟

برخلاف تصور عمومی دنیای خانم ها و آقایان اقیانوس ها با هم فاصله ندارند. مردها و زنان از دو کرده متفاوت هم نیستند، فقط از برخی جهات زاویه دید متفاوتی به مسائل دارند، که سبب می شود از نظر روحی، جسمی و احساسی مکمل یکدیگر باشند. اگر این تفاوت ها را بشناسیم و به آن احترام بگذاریم، زندگی شیرین تری خواهیم داشت. دراین گزارش به حرف دل آقایان برای همسرانشان می پردازیم و در آینده به حرف دل خانم ها هم اشاره می کنیم.

حرف دل آقایان به خانم هایشان چیست؟

من هم انسانم

قبل از هر چیزی فراموش نکنید که همسر شما هم یک انسان مانند تمام انسانهای زمین است بنابر این نقاط قوت و ضعفی دارد.
حرف دل آقایان این است که بسیاری از خانم ها گاهی فراموش می کنند، همسرشان هم مثل آن ها انسان است و بیش از حد از آن ها توقع دارند. این امر آن ها را نا امید کرده و احساس می کنند، همسر خوبی برای شما نیستند. بنابراین سعی کنید وجه انسانی وجود خودتان وهمسرتان را همیشه در خاطر داشته باشید و بدانید او هم نقاط ضعفی دارد، که دوست ندارد به آن اشاره کنید و به سبب کمبود هایش تحقیرش کنید.

حرف دل آقایان به خانم هایشان چیست؟

دوستم بدار

فرهنگ ایرانی به آقایان یاد داده، سخت باشند و کمتر احساساتشان را بروز دهند. بنابر این در خیلی مواقع همسر و فرزندانشان فراموش می کنند که مردان هم نیاز به دوست داشته شدن و توجه دارند. درست است که تفاوت های زن و مرد وجود دارد اما نیاز به دوست داشته شدن حس مشترک انسانی است بنابراین حرف دل آقایان این است که گاهی بی بهانه آن ها را دوست داشته باشید و به وجودشان افتخار کنید. بیان این حس به آن ها قدرت می دهد و کمک می کند با استقامت بیشتری در مقابل مشکلات ایستادگی کنند.

چگونه یک حاملگی سالم داشته باشم؟

اجازه بده فکر کنم

مرد ها همیشه در پی یافتن راه حل مشکلات هستند و به همین دلیل همدلی کردن برایشان دشوار است. وقتی شما بسیار ناراحت هستید و از مشکلات می گویید یا حتی گریه می کنید، همسرتان دستپاچه شده و می خواهد راه حلی برای مشکل بیابد. در بسیاری مواقع هم احساس می کند شما او را مقصر می دانید بنابر این واضح و آشکار از آنچه می خواهید صحبت کنید و اجازه دهید فکر کند و آن را حلاجی کند. حرف دل مردان این است که گاهی به آن ها فرصت دهید تا فکر کنند و مسائل را در ذهن خود بررسی کنند.

سرزنش و مقایسه ممنوع

همسر شاد می خواهید، پس هیچگاه همسرتان را با هیچ کس حتی پدرش مقایسه نکنید. هیچ انسانی از مقایسه شدن خوشش نمی آید اما این کار برای آقایان کشنده است. او دوست دارد قهرمان زندگی شما باشد اما وقتی مقایسه می شود احساس ضعف و ناتوانی کرده و قدرت مقابله با مشکلات زندگی اش را از دست می دهد.

حرف دل آقایان به خانم هایشان چیست؟

شغلم رقیب تو نیست

مرد ها از لحاظ مالی و احساسی به کار خود نیاز دارند و درصورتی که در کارشان موفق باشند احساس امنیت و آرامش می کنند. بنابراین حرف دل آقایان این است که کارشان را بیشتر از شما دوست ندارند اما برای حفظ زندگی، تامین معاش و احساس مفید بودن لازم است در کارشان موفق باشند. بنابراین گاهی اوقات زیادی از شبانه روز را به کارشان اختصاص می دهند این امر را درک کنید و مشوق آن ها باشید.

نیازهایم را درک کن

یکی از روش های شاد کردن همسردرک نیازهای اولیه و اساسی اوست. نیاز به صداقت، حمایت، آرامش و بالاخره نیاز جنسی. اگر می خواهید همسرتان شاد بوده و برای شادی شما تلاش کند به تمام نیازهای او توجه کنید وسعی کنید در برآوردن آن ها کوشا باشید.
گاهی روش های جدید را امتحان کنید و سعی کنید در مورد خواست ها و نیازهایش با او صحبت کنید تا متوجه شوید چه چیز برای او اولویت دارد و چگونه شاد تر خواهد بود.

چطور همسرمان را عاشق تر کنیم؟

خانواده ام را دوست بدار

حرف دل آقایان این است که خانواده ام را دوست بدار و تلاش کن با آن ها رابطه خوبی داشته باشی. زمانی که شما با خانواده همسرتان رابطه خوبی داشته باشید او احساس می کند دوستش دارید.
این امر به برقراری حس مشترک بهتر و امنیت در خانواده کمک می کند. خود شما هم احساس خوبی خواهید داشت. سعی کنید از خانواده همسرتان پیش او بدگویی نکنید و اگر از چیزی دلخور شده اید با لحنی آرام و مسالمت آمیز مطرحش کنید تا با هم برای مشکل راه حلی بیابید.

حرف دل آقایان

برای خودت ارزش قائل باش

مردان دوست دارند همسرشان طی گذشت سالیان به خودش و استقلالش اهمیت بدهد. شما وقتی مستقل هستید خواستنی تر می شوید. لازم نیست همه خرید هایتان را با حضور همسرتان انجام دهید. گاهی برای خودتان زمان تفریح و استراحت در نظر بگیرید و اجازه دهید همسرتان هم زمان هایی برای خودش داشته باشد.
دیدن اینکه شما به سلامت جسمی و تناسب اندامتان اهمیت می دهید برای همسرتان دلپذیر است و احساس می کند ازدر کنار او بودن شاد هستید.
گاهی برای یک مرد بسیار لذت بخش است که از پس صورت شما که در طی سالیان تغییر کرده همان دختر شاداب وجذاب روزهای اول که عاشقش شد را ببیند و با خنده ها و شیطنت های او احساس جوانی و شادابی خودش را باز یابد.
شهرزاد کیافر

درباره‌ی تیم تولید محتوای ولیمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *