انتخاب لباس عروس مناسب براى خانم هاى درشت اندام

تشریفات عروسی, مد و استایل 97/01/11 97/09/11


انتخاب لباس عروس مناسب براى خانم هاى درشت اندام

انتخاب لباس عروس

خرید لباس عروسى براى هر عروسى مى تواند استرس زا باشد. میزان این استرس در خانم هایى که اندامى درشت تر دارند بالطبع بیشتر است. علاوه بر نگرانى درباره زیبا به نظر رسیدن در این شب، این افراد دامنه انتخاب کمترى نسبت به دیگر عروس ها خواهند داشت.

در این مقاله راهکارهایى براى انتخاب لباس عروس مناسب براى خانم هاى درشت اندام بیان خواهیم کرد.این مشکل مانند تمامى مشکلات راه حل هایى ساده و مخصوص خود را دارد. پس از خواندن این متن تا حد زیادى استرس شما کاهش پیدا خواهد کرد و احساس آرامش پیدا خواهید کرد.

 

لباس عروس برای خانم های درشت اندام

 

١- مزون ها و فروشگاه هاى لباس عروسى معمولا لباس هایى با سایز متوسط دارند. قبل از رفتن به این فروشگاه ها مطمئن شوید که لباس سایز بزرگ مناسب براى شما را نیز دارند.

انتخاب لباس عروس مناسب براى خانم هاى درشت اندام

 

٢- شخصى متخصص را براى کمک و راهنمایى پیدا کنید. این فرد مى تواند به صورت کاملا تخصصى و با تجربه قبلى لباس عروسى مناسبى را براى شما پیدا کند. سعى کنید شخصى را پیدا کنید که علاوه بر این که در این زمینه تخصص لازم را دارد، علاقه زیادى نیز به این کار داشته باشد و همچنین به یاد داشته باشید که تمامى سؤالات کوچک و بزرگ خود را مى توانید از او بپرسید. این شخص با هدف کمک به شما استخدام شده است و وظیفه پاسخ دهى به تمامى سؤالات شما را دارد.

٣- به سایز و اعدادى که بر روى لباس ها زده شده است دقت نکنید. مهم ترین مسأله خوب به نظر رسیدن شما در این لباس است. گاهى این لباس ها سایز کاملا متفاوتى با لباس هایى که شما در روزمره استفاده مى کنید دارند. بدون توجه به این مسأله لباسى را انتخاب کنید که در آن راحتى مطلقى دارید.

 

انتخاب لباس عروس مناسب براى خانم هاى درشت اندام

 

۴- گاهى همراهان شما پیشنهادى مبنى بر انتخاب لباسى به شما مى دهند که شاید به طور کامل در آن احساس راحتى نکنید، اما کاملا زیبا به نظر برسید. راحتى یکى از اصلى ترین نکاتى است که باید براى انتخاب لباس عروسیتان به آن توجه کنید اما تنها توجه به راحتى نیز کار درستى نیست. اگر این ناراحتى شدت زیادى نداشته باشد و قابل تحمل باشد، بهتر است براى زیباتر به نظر رسیدن در این شب کمى با این مشکل مدارا کنید.

۵- خرید لباس عروسى را عقب نیاندازید. گاهى به این مسأله فکر مى کنید که به مقدارى که لازم است وزنتان را کاهش دهید و سپس جستجو براى خرید لباس عروسى را شروع کنید

این کار کاملا ریسکى و در بسیارى از مواقع اشتباه است با این کار شما زمان را از دست مى دهید و در بسیارى از مواقع بعد از گذشت مدت زمانى متوجه مى شوید که وزنتان تغییرى نکرده است.بهتر است به جاى این کار لباس مورد نظرتان را با آرامش و در زمان مناسب انتخاب کنید و سپس اگر لازم بود براى رسیدن به وزن لازم تلاش کنید.

۶- گاهى لباسى را انتخاب مى کنید که از همه لحاظ مناسب و زیبا به نظر مى رسد اما با قسمتى از این لباس مشکل دارید. هیچ مشکلى ندارد. شما مى توانید به راحتى با تغییر بعضى از جزئیات آن را به لباس دلخواهتان تبدیل کنید. به طور مثال لباسى را انتخاب کرده اید که از همه لحاظ با بدن شما هماهنگ است و باعث زیبایى و خوش اندامى شما مى شود اما در قسمت بازوهایتان هیچ پوششى ندارد و شما از این موضوع ناراحت هستید. کافى است پارچه اى را براى آن قسمت از دستتان تهیه کنید و از خیاطى بخواهید تا پارچه را به لباستان بدوزد.

 

٧- بهتر است در مرحله اول به تمامى فروشگاه ها و مزون هایى که مى شناسید سر برنید و لباس سایز بزرگ مد نظرتان را از آن ها بخواهید. اما اگر پس از اتمام این مرحله به نتیجه اى نرسیده بودید و لباس مد نظرتان را پیدا نکرده بودید به هیچ وجه نا امید نشوید. یک خیاط ماهر مى تواند لباسى را براى شما آماده کند که از هرگونه لباسى که در فروشگاه ها وجود دارد زیباتر و فیت تر به نظر برسد. همچنین زمانى که شما تصمیم مى گیرید که لباس عروسیتان را بدوزید تمامى جزئیات این لباس در دست خود شماست و مى توانید مرحله به مرحله از روند کار باخبر باشید و تغییراتى را که لازم است در آن ها اعمال کنید.

٨- به هیچ وجه از اندام خود خجالت نکشید و سعیتان بر این نباشد که آن را بپوشانید. هرفرد با شاخصه هاى مخصوص به خود آفریده شده و همین تفاوت هاست که انسان ها را زیبا و متمایز مى کند. با اعتماد به نفس کامل در این راه قدم بگذارید و تمامى کارهایى که عروسى با اندام متناسب انجام مى دهد را تجربه و امتحان کنید. از قضاوت دیگران و صحبتى که قرار است راجع به شما بشود نیز واهمه اى نداشته باشید. این شب مخصوص شخص شماست و همه ى این تشریفات انجام مى شود تا شما خاطره اى زیبا در این شب بیافرینید.

انتخاب لباس عروس متناسب براى خانم هاى درشت اندام قاعدتا مسیرى طولانى تر نسبت به دیگر عروس ها خواهد داشت. اما این به این معنى نیست که شما نمى توانید لباسى که باب میلتان است را پیدا کنید. با کمى زمان بندى درست تر و به موقع تر شما هم مى توانید مانند همه ى عروس هاى دیگر در این شب راضى و خوشحال به نظر برسید.

 

ترنم صارمی

ارسال نظر

آخرین مطالب

 • What-questions-do-you-have-to-ask-about-a-lawyer-min.jpg

  در مرحله آشنایی با وکیل چه سوالاتی را از...

  با در 6/08/06 - بدون نظر

  از این ستون تا آن ستون فرج است! این مثل را تا به ‌حال بارها شنیده‌ایم و همه‌ی ما می‌دانیم امکان دارد گاهی در موقعیت‌ها و لحظات حساس و دقایق آخر، ورق برگردد و تمام شرایط عوض شود. در دنیای مدرن و متمدن امروزی قانون حرف اول را می‌زند و همه‌ چیز بر پایه‌ی قانون […]

 • مرکز تهیه غذا

  ویژگی‌های که در تاسیس یک مرکز تهیه غذا ب...

  با در 6/08/04 - بدون نظر

  مرکز تهیه غذا یکی از مشاغلی است که در سال‌های گذشته افراد زیادی اقدام به تأسیس و راه‌اندازی آن کرده‌اند. اما متأسفانه هر مرکز تهیه غذایی موفق به کسب اعتماد مردم و افزایش مشتری نخواهد بود. برای جلب اعتماد مردم و تمایل آن‌ها به سفارش هر چه بیشتر غذا، گام‌ها مهمی را باید بردارید و […]

 • Ladies bridal jewelry service

  نکات مهم در انتخاب سرویس جواهرات برای عر...

  با در 6/07/29 - بدون نظر

  با توجه به افزایش نرخ طلا و نوسانات آن از ابتدای سال 97 ،خرید سرویس طلا خصوصاً برای عروس خانم‌های جوان و خانواده داماد به معضل عظیمی تبدیل ‌شده است. سرویس جواهرات برای عروس خانم‌ها و انتخاب آن کار ساده‌ای نیست و عوامل مختلفی در این تصمیم‌گیری دخیل هستند. برای خرید سرویس جواهرات عروس مبلغی […]

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر