مدل کیک عروسی جدید و منحصر به فرد برای جشن‌های عروسی شیک ایرانی

تشریفات عروسی آذر 21, 1396 ژانویه 30, 2018


مدل کیک عروسی

 معمولا با توجه به تشریفات مراسم عروسی انتخاب می‌شود. هر فردی هم معمولا دوست دارد مدل کیک عروسی جدید برای مراسم خود انتخاب کند. در انتخاب کیک عروسی باید عوامل مختلفی مد نظر قرار گیرد. یکی از این عوامل تعداد مهمانان حاضر در جشن عروسی است. مدل کیک عروسی نیز معمولا با سلیقه‌ی عروس خانم انتخاب می‌شود. اگر عروس خانم گل‌های طبیعی دوست دارد مدل کیکی که انتخاب می‌شود بهتر است با گل‌های طبیعی تزیین شده باشد. این امر باعث می‌شود که طی مراسم حس خوبی داشته و احساس سر زندگی کند.

اگر به تازگی قصد برگزاری جشن عروسی دارید مطمئنا لازم است که از بین مدل‌های متنوع یک مدل کیک عروسی جدید را برای مراسم خود انتخاب کنید. در ادامه چندین مدل کیک عروسی جدید را  برایتان گردآوری کرده‌ایم که می‌تواند در انتخاب کیک عروسی به شما کمک کند.

مدل کیک عروسی جدید برای جشن عروسی مدرن

اگر دوست دارید یک مدل کیک ساده اما بسیار شیک را برای جشن عروسی خود انتخاب کنید. این کیک فوندانتی با گل‌های برجسته فوندانتی سفید می‌تواند انتخاب شایسته‌ای باشد. این مدل با وجود سادگی یک مدل کیک عروسی جدید و بسیار شیک است.

مدل کیک عروسی جدید با گل های فوندانتی سفید

مدل کیک عروسی جدید با گل های فوندانتی سفید

این مدل کیک عروسی که جزو مدل‌های مجلل کیک است. اگر دوست دارید روح تازه‌ای به مراسم خود ببخشید می‌توانید از تزیین کیک با گل‌های صورتی استفاده کنید. گل‌های صورتی که در تزیین این کیک به کار رفته است زیبایی منحصر به فردی به آن بخشیده است. این کیک جلوه‌ی میز دسر عروسی شما را نیز منحصر به فرد می‌کند.

کیک عروسی سه طبقه با تزیین گل صورتی

کیک عروسی سه طبقه با تزیین گل صورتی

لازم نیست حتما مدلی که برای کیک عروسی انتخاب می‌کنید تمیز و مرتب با طرح‌های معمول باشد. یک مدل کیک عروسی جدید می‌تواند کیک لایه‌ای با خامه فراوان و تزیین گل طبیعی و میوه باشد که به شکل نامرتبی رو هم قرار گرفته‌اند. اگر دوست دارید مدل منحصر به فرد و متفاوتی برای کیک عروسی خود انتخاب کنید توصیه می‌کنم روی این مدل کیک عمیقا فکر کنید.

کیک عروسی با تزیین میوه و گل طبیعی

کیک عروسی با تزیین میوه و گل طبیعی

کیک با روکش فوندانت یکی از ساده‌ترین و رایج‌ترین مدل کیک عروسی است. برای زیبایی بیشتر این کیک می‌توانید از طرح گل‌های برجسته روی آن استفاده کنید. رنگ این کیک می‌تواند با توجه به تم عروسی شما انتخاب شود.

کیک عروسی با روکش فوندانت و طرح برجسته گل

کیک عروسی با روکش فوندانت و طرح برجسته گل

کیک‌های عروسی تک رنگ به یکی از پرطرفدارترین مدل کیک‌هایی تبدیل شده است که در جشن‌های مدرن استفاده می‌شود. کیک تک رنگ زیبایی منحصر به فردی به کیک عروسی شما می‌بخشد و در نوع خود آن را به یک کیک متفاوت و زیبا تبدیل می‌کند. استفاده از المان‌های عشق مثل گل رز را در تزیین کیک عروسی خود فراموش نکنید.

کیک عروسی چند طبقه تک رنگ شیک

کیک عروسی چند طبقه تک رنگ شیک

اگر قصد برگزاری جشن عروسی در فصل بهار را دارید. تزیین کیک با شکوفه‌های بهاری می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. طرح مربعی این کیک آن را بی‌نظیر می‌کند. هر چه رنگ شکوفه‌ها طبیعی‌تر باشند زیبایی این کیک چندین برابر خواهد شد.

کیک مربعی با تزیین شکوفه های بهاری

کیک مربعی با تزیین شکوفه های بهاری

تزیین کیک با گل‌های طبیعی جلوه‌ی فوق‌العاده‌ای به کیک عروسی شما می‌بخشد. اگر ترکیب رنگ مناسبی را برای گل‌های کیک انتخاب کنید می‌توانید جلوه‌ی زیبایی به کیک عروسی خود ببخشید. فراموش نکنید که رنگ بنفش رنگی انرژی بخش و شادی‌آور است. بنابراین استفاده از این رنگ در تزیین کیک عروسی می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

یک مدل کیک عروسی جدید با تزیین گل طبیعی بسیار شیک

یک مدل کیک عروسی جدید با تزیین گل طبیعی بسیار شیک

انتخاب رنگ آبی در هر زمینه‌ای آرامش را برای شما به همراه می‌آورد. از آنجایی که روز عروسی نیز روز پر استرسی است انتخاب رنگ آبی برای کیک عروسی می‌تواند تا میزان زیادی از استرس شما بکاهد. گل‌های برجسته روی این کیک طرح آن را به شکل متفاوتی زیبا کرده است.

کیک عروسی فوندانتی آبی آسمانی با گل های برجسته

کیک عروسی فوندانتی آبی آسمانی با گل های برجسته

اگر دوست دارید کیک عروسی شما لوکس و زیبا باشد این مدل می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. دو رنگ بودن این کیک و تزیین منحصر به فرد این مدل زیبایی آن را چندین برابر می‌کند. این مدل برای جشن‌های تشریفاتی بسیار مناسب است.

کیک عروسی دو رنگ لوکس

کیک عروسی دو رنگ لوکس

این مدل کیک عروسی یکی از مدل‌های ساده و شیک کیک عروسی است. استفاده از تیره‌های رنگ بنفش و یک استند مجسمه‌ای منحصر به فرد جلوه‌ی زیبایی به این کیک عروسی داده است.

کیک شیک عروسی با استند مجسمه ای متفاوت

کیک شیک عروسی با استند مجسمه ای متفاوت

  

1579 بازدید کل ، 2 امروز

  

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر