از پوشیدن رنگ های مکمل نترسید!

مد و استایل 96/10/06 96/11/10


لباس با رنگ مکمل

اکثرا خانم ها و همچنین آقایان از پوشیدن لباس هایی با رنگ های مکمل امتناع می کنندو بعد ازگشتن در بین لباس های یک بوتیک، آخر سر اغلب سراغ لباس های تیره و یا تک رنگ می روند اما بهتر است بدانید، رنگ ها می توانند برای شما یک استایل خاص را به وجود بیاورند و شما را منحصر به فرد کنند. بیایید این باربه جای رنگ های مشکی، خاکستری، قهوه ای، رنگ های زرد، بنفش ، نارنجی، قرمز و آبی را جایگزین کنید. اما چگونه؟

رنگ هایی که چرخه رنگ به عنوان رنگ مکمل نام برده می شوند. سه تقسیم بندی دوتایی از این رنگ ها وجود دارد که در کنار هم قرار گرفتن آن ها می تواند هارمونی و زیبایی خاصی را به وجود آورد. رنگ های مکمل عبارتند از :سبز و قرمز، نارنجی و آبی، زرد و بنفش.

شاید در نگاه اول بنظرتان بیاید که پوشیدن رنگ های مکمل باهم عجیب به نظر می رسد اما وقتی ترکیب آن ها را در تن خود ببینید متوجه جذابیت و خاص بودن آن می شوید.

مثلا اینبار به جای پوشیدن شال مشکی با مانتوی زرد، شال بنفش سر کنید و ببینید که تا چه اندازه جذاب خواهد بود. این کار را در باره سایر رنگ های مکمل  هم می توانید کنید.

 

می توانید از رنگ های مکمل در دامن و لباس  نیز استفاده کنید که تیپ شما را خاص و به اصطلاح هنری کند.

استفاده از رنگ مکمل آبی و نارنجی، سعی کنید از رنگ کمرنگ هردو در لباس استفاده کنید و ببینید که چقدر چشم نواز خواهد بود.

رنگ های مکمل را در کیف و کفش هم می توانید استفاده کنید. مثلا همراه مانتوی سبز، کیف یا کفش قرمز انتخاب کنید.

 

لباس با رنگ مکمل

 

آقایان می توانند در رنگ پوشت نیز از رنگ های مکمل استفاده کنند. مثلا از پوشت قرمز با یک کت سبز استفاده کنید.این کار به شما استایل می بخشد؛ همچنین در ست کراوات و کت نیز استایل منحصر به فردی را تشکیل می دهد.

لباس مردانه با رنگ مکمل

 

   

901 بازدید کل ، 3 امروز

  

ارسال نظر

آخرین مطالب

 • What-questions-do-you-have-to-ask-about-a-lawyer-min.jpg

  در مرحله آشنایی با وکیل چه سوالاتی را از...

  با در 6/08/06 - بدون نظر

  از این ستون تا آن ستون فرج است! این مثل را تا به ‌حال بارها شنیده‌ایم و همه‌ی ما می‌دانیم امکان دارد گاهی در موقعیت‌ها و لحظات حساس و دقایق آخر، ورق برگردد و تمام شرایط عوض شود. در دنیای مدرن و متمدن امروزی قانون حرف اول را می‌زند و همه‌ چیز بر پایه‌ی قانون […]

 • مرکز تهیه غذا

  ویژگی‌های که در تاسیس یک مرکز تهیه غذا ب...

  با در 6/08/04 - بدون نظر

  مرکز تهیه غذا یکی از مشاغلی است که در سال‌های گذشته افراد زیادی اقدام به تأسیس و راه‌اندازی آن کرده‌اند. اما متأسفانه هر مرکز تهیه غذایی موفق به کسب اعتماد مردم و افزایش مشتری نخواهد بود. برای جلب اعتماد مردم و تمایل آن‌ها به سفارش هر چه بیشتر غذا، گام‌ها مهمی را باید بردارید و […]

 • Ladies bridal jewelry service

  نکات مهم در انتخاب سرویس جواهرات برای عر...

  با در 6/07/29 - بدون نظر

  با توجه به افزایش نرخ طلا و نوسانات آن از ابتدای سال 97 ،خرید سرویس طلا خصوصاً برای عروس خانم‌های جوان و خانواده داماد به معضل عظیمی تبدیل ‌شده است. سرویس جواهرات برای عروس خانم‌ها و انتخاب آن کار ساده‌ای نیست و عوامل مختلفی در این تصمیم‌گیری دخیل هستند. برای خرید سرویس جواهرات عروس مبلغی […]

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر