از پوشیدن رنگ های مکمل نترسید!

مد و استایل 96/10/06 96/11/10


لباس با رنگ مکمل

اکثرا خانم ها و همچنین آقایان از پوشیدن لباس هایی با رنگ های مکمل امتناع می کنندو بعد ازگشتن در بین لباس های یک بوتیک، آخر سر اغلب سراغ لباس های تیره و یا تک رنگ می روند اما بهتر است بدانید، رنگ ها می توانند برای شما یک استایل خاص را به وجود بیاورند و شما را منحصر به فرد کنند. بیایید این باربه جای رنگ های مشکی، خاکستری، قهوه ای، رنگ های زرد، بنفش ، نارنجی، قرمز و آبی را جایگزین کنید. اما چگونه؟

رنگ هایی که چرخه رنگ به عنوان رنگ مکمل نام برده می شوند. سه تقسیم بندی دوتایی از این رنگ ها وجود دارد که در کنار هم قرار گرفتن آن ها می تواند هارمونی و زیبایی خاصی را به وجود آورد. رنگ های مکمل عبارتند از :سبز و قرمز، نارنجی و آبی، زرد و بنفش.

شاید در نگاه اول بنظرتان بیاید که پوشیدن رنگ های مکمل باهم عجیب به نظر می رسد اما وقتی ترکیب آن ها را در تن خود ببینید متوجه جذابیت و خاص بودن آن می شوید.

مثلا اینبار به جای پوشیدن شال مشکی با مانتوی زرد، شال بنفش سر کنید و ببینید که تا چه اندازه جذاب خواهد بود. این کار را در باره سایر رنگ های مکمل  هم می توانید کنید.

 

می توانید از رنگ های مکمل در دامن و لباس  نیز استفاده کنید که تیپ شما را خاص و به اصطلاح هنری کند.

استفاده از رنگ مکمل آبی و نارنجی، سعی کنید از رنگ کمرنگ هردو در لباس استفاده کنید و ببینید که چقدر چشم نواز خواهد بود.

رنگ های مکمل را در کیف و کفش هم می توانید استفاده کنید. مثلا همراه مانتوی سبز، کیف یا کفش قرمز انتخاب کنید.

 

لباس با رنگ مکمل

 

آقایان می توانند در رنگ پوشت نیز از رنگ های مکمل استفاده کنند. مثلا از پوشت قرمز با یک کت سبز استفاده کنید.این کار به شما استایل می بخشد؛ همچنین در ست کراوات و کت نیز استایل منحصر به فردی را تشکیل می دهد.

لباس مردانه با رنگ مکمل

 

   

698 بازدید کل ، 2 امروز

  

ارسال نظر

آخرین مطالب

 • انتخاب کیک عروسی

  آیا باید در انتخاب کیک عروسی ظرافت و دقت...

  با در 6/06/30 - بدون نظر

  مدل های مختلف از کیک عروسی وجود دارد که برخی از آن ها جلوه به خصوصی به مراسم می‌بخشند. امروزه با پیشرفت کیک پزی ارائه انواع طرح ها برای قنادی ها ممکن شده است. برخی از طرح ها نیاز به استفاده از فوندانسیون خاص دارند و برخی دیگر از خامه های رنگی بهره می‌گیرند. کیک […]

 • سالن زیبایی خوب

  یک سالن زیبایی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

  با در 6/06/25 - بدون نظر

  سالن زیبایی تمامی خدمات مربوط به آرایش، مو، ناخن و پوست را زیر نظر متخصص هر حرفه انجام می‌دهد. گاهی افراد سال‌ها است که برای انجام خدمات آرایشی خود به یک سالن زیبایی مراجعه می‌کنند و با وجود کمبودها به این سالن وفادار هستند. با گسترش روز به روز خدمات و شیوه‌های جدید زیبایی، لازم […]

 • انتخاب مزون لباس عروس

  چطور مزون لباس عروس خوب پیدا کنیم؟

  با در 6/06/23 - بدون نظر

  لباس عروس یکی از مهم‌ترین لباس‌هایی است یک خانم در دوران زندگی خود به تن می‌کند. برای درخشیدن در عروسی لازم است در کنار آرایشی مناسب، لباسی منحصر به فرد برگزیده شود. طراحی و دوخت لباس عروس را باید به کسانی سپرد که در کار خود خلاقیت داشته و انعطاف پذیر هستند. لباس عروس باید […]

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر