برندهاى لاکچرى گران قیمت

مد و استایل اردیبهشت 1, 1397 آوریل 19, 2018


مارک های لوکس گران قیمت اغلب به مردم احساس قدرت و اعتبار می دهند. برندهاى گران قیمت با عرضه کالاهاى خاص و مد روز هرروزه تعداد زیادى از افراد متمول را به سمت خود جذب مى کنند. این برندها از همین نکته که افراد علاقه ى زیادى به خاص بودن دارند استفاده کرده و این افراد را بازار هدف خود قرار مى دهند. بسیارى از مردم عادى با شرایط مالى معمولى نیز حتى شاید چندین ماه براى خریدن این نوع کالاها تلاش کنند. آیا علاقه دارید این برندهاى گران قیمت را بشناسید؟ در این مقاله تعدادى از این مارک هاى لوکس را به شما معرفى خواهیم کرد.

 

١- لانکوم(Lancome) متعلق به L’oreal از سال ١٩۶۴ تأسیس شده است. این برند لوکس با ارزش نام تجارى ٧ میلیارد دلار در حال فعالیت است و  در خارج از شهر پاریس قرار دارد. هنرمندان و سلبریتى هاى معروفى همچون کیت وینسلت، جولیا رابرتز و پنه لوپه کروز در کمپین هاى تبلیغاتى این برند گران قیمت قرار دارند.

 

٢- لارف لورن(Ralph Lauren) با ٢۶ هزار کارمند و ارزش نام تجارى ٧.٩ میلیارد دلار، یکى از برندهاى گران قیمت است. این برند از نیویورک، عرضه کننده لباس، عطر، لوازم خانگى و لوازم جانبى است.

٣- Tiffani & Co علاوه بر مشهوریت در جواهرات لوکس، محصولات چرمى، چینى و وسایل نقره اى را نیز به فروش مى رساند. گفته مى شود ارزش نام تجارى این برند ١١.۶ میلیارد دلار تخمین زده شده است.

۴- کلینیک(Clinique) یکى از معروف ترین برندهاى لوکس لوازم آرایش است که در سرتاسر دنیا مشتریان مخصوص خود را دارد. ارزش نام این برند چیزى حدود ۵.٩۶ میلیارد دلار است.

۵- برند ورساچ(Versace) در سال ١٩٧٨ توسط جیانى ورساچه شروع به کار کرد. این برند در میان سلبریتى ها و اشخاص معروف محبوبیت زیادى دارد. قیمت نام این برند ۵.٨ میلیارد دلار محاسبه شده است.

۶- جیورجو آرمانى(Giergo Armani)، طراح مد معروف ایتالیایى این برند را در سال ١٩٧۵ معرفى کرد. علاوه بر عرضه لباس این برند عطرها، لوازم خانگى و لباس هاى بچگانه معروفى نیز دارد. ارزش نام تجارى این برند ٣.١ میلیارد دلار است.

٧-کادیلاک(Cadillac) همیشه به عنوان یک برند لوکس در میان برندهاى گران قیمت ماشین دنیا شناخته شده است. در چند سال اخیر این برند رانندگان جوان ماشین هاى لاکچرى را مخاطب خود قرار داده است.

 

٨- مارک جیکوبز(Marc Jacobs) به عنوان با استعدادترین طراح مد قرن، پس از خروج از برند لویى ویتون(Louis Vuitton) برند مارک جیکوبز را به همگان معرفى کرد. این برند با ارزش نام تجارى ١ میلیون دلار، در حال حاضر به عنوان یکى از برندهاى لاکچرى گران قیمت دنیا شناخته مى شود.

٩- دولچه گابانا(Dolce & Gabbana) در زمینه لباس، جواهرات و عطرهایش همواره در حال جابجا کردن مرزهاى مد و فشن است. ارزش نام تجارى این برند ۵.٣ میلیون دلار است.

١٠- کوچ(Coach) در سال ١٩۴١ تأسیس شده است و در ۵ قاره جهان یافت مى شود. این برند در عرضه کیف دستی های لوکس و لوازم جانبی دیگر برای مردان و زنان تمرکز می کند. ارزش نام تجاری آنها 8.6 میلیارد دلار است.

١١- لویى ویتون(Louis Vuitton) تولد ١۶٠ سالگى اش را در سال ٢٠١۴ برگزار کرد. این برند یکى از معروف ترین و گران قیمت ترین برندهاى جهان است که از لباس و کفش گرفته تا عطر و ساعت و دیگر لوازم جانبى را به فروش مى رساند. ارزش نام تجارى این برند ٢٨.٨ میلیون دلار قیمت گذارى شده است.

 

١٢- هرمس(Hermes) در سال ١٨٣٧ توسط شخصى به نام تیِرى هرمس معرفى شد. روسرى هاى ابریشمى آن در سال ١٩٢٠ یکى از بیشترین جذابیت ها را براى خانم ها داشت. ارزش نام تجارى این برند ١٠.۶ میلیون تخمین زده شده است.

١٣- دیور(Dior) به عنوان یک برند فرانسوى معرفى و سپس در تمام اروپا شناخته شد. این برند به عرضه جواهرات، عطرهاى خاص و ساعت هایش معروف گردیده و ارزش نام تجارى آن ١١.٩ میلیارد دلار است.

١۴- بربرى (Burberry) برند بریتانیایى معروف است که قدمتى طولانى دارد و کار خود را از سال ١٨۶۵ آغاز کرده است.  ارزش نام تجارى این برند ۴.١ میلیارد دلار است و هر ژاکت آن چیزى حدود ٣۵,٠٠٠ دلار یا حتى بیشتر مى ارزد.

 

١۵- برند رولکس(Rolex) در سوییس دایر شده و از سال ١٩٠۵ در زمینه ساعت هاى گران قیمت و لوکس شروع به کار کرده است.  این برند در سال ١٩٢۶ اولین ساعت ضد آب دنیا را به جهانیان معرفى کرد و پس از آن نیز در زمینه هاى ورزشى فعالیت بسیارى داشته است. ارزش نام تجارى این برند ٨.٧ میلیارد دلار است.

 

ترنم صارمی

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر