خدمات مجالس و تشریفات رد کارپت

  • 116
اطلاعات تماس
خصوصیات
نام مدیریت-
کلاس قیمتی نرمال
اینستاگرام مشاهده
کانال تلگرام مشاهده
توضیحات

به نام او که به تدبیر مناظر بدیع و شکوهمند آفرینش را به تصویر کشید، که مدیریت عظیم او الهام بخش ماست. با توسل به آفریدگار دانا و توانا موسسه تشریفاتی و پذیرایی ردکارپت بر پایه صداقت و با هدف رضایتمندی مشتری همراه با ارائه بهترینها در راستای مدیریت برگزاری شکوهمند مجالس (همایش، سمینار، نمایشگاه، جشن، میهمانیهای خصوصی و …..) در سبکهای مدرن، کلاسیک و سنتی با بالاترین سطح و کیفیت و بهره­ مندی ار آخرین دستاوردها و متدهای تخصصی و رایج دنیا در داخل و خارج از ایران در سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را آغاز نموده است. موسسه تشریفاتی و پذیرایی رد کارپت با در اختیار داشتن امکانات بسیار وسیع و پرسنلی مجرب، تحصیل کرده و کار آزموده در زمینه دیزاین و اجرای (تشریفات، گل آرایی، پذیرایی، عکس و فیلم برداری) خواستار مطرح شدن به عنوان یک برند خاص است.

لازم به ذکر است که تشریفات ردکارپت با داشتن دو شعبه خارج از کشور (کوالالامپور و مانیل) تنها تشریفات بین المللی در ایران میباشد.

تشریفات ردکارپت تنها موسسه خدمات مجالس تحت لیسانس سفارت فرانسه در ایران می باشد.

ما همچنین مفتخریم که اعلام کنیم که برای اولین بار نمایندگی اختصاصی رسمی شرکت Knowledge Group برگذار کننده بزرگترین کنفرانس بانکداری در آسیا Bank Tech Asia به تشریفات ردکارپت اهدا شده است.

  • محل دقیق روی نقشه
  • چجوری برم؟

0 دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است!