تشریفات مجالس گلستان

  • 108
اطلاعات تماس
خصوصیات
نام مدیریت-
کلاس قیمتی لوکس
اینستاگرام مشاهده
ویدئو مشاهده
تلگرام مشاهده
توضیحات

شرکت طعام گستران گلستان با سابقه تهیه انواع غذاهای سنتی و ویژه ایرانی مطابق با استانداردهای اصولی تهیه و طبخ غذای در خصوص کمیت و کیفیت مواد مصرفی و طرز تهیه توسط آشپزهای کاملا مجرب و همچنین کادر کارگری منضبط با بهره گیری از تجربه و تجهیزات مدرن آشپزی آماده ارائه ، تهیه و طبخ غذا می باشد .

در حال حاضر این شرکت با سازمان ها و شرکت های بزرگی همچون : شرکت محور ماشین ، شرکت دارو سازی تهران شیمی، شرکت پلاسکو کار سایپا ، شرکت ایزایران ، استانداری تهران ، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری ، مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن ایران ، پژهشگاه شیمی ومهندسی شیمی ایران ، شرکت پارس متال ،شرکت پژوهش وفناوری پتروشیمی ، فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران ، شرکت واگن پارس ، شرکت شتابکار ،شرکت دمافین ، شرکت صنعت پژوهان کیا وهمچنین پروژه های عظیم عمرانی نظیر مسکن مهر ویژ تهرانسر و … در خصوص تهیهد و طبخ غذا مورد نیاز پرسنل آن شرکت ها با استعداد روزانه بالغ بر ۱۰۰۰۰ پرس همکاری می نماید.

نحوه توزیع غذا در شرکت های گوناگون ، متفاوت بودن وبسته به میل سفارش دهنده به دو صورت با پک شیرینگ مخصوص بسته بندی مواد غذایی بوده ویا به صورت سلف سرویس و توزیع توسط پرسنل این شرکت در محل شرکت سفارش دهنده می باشد.

از این رو شرکت طعام گستران گلستان آماده هر گونه همکاری و عقد قرارداد در خصوص تهیه و توزیع غذا مطابق با سلیقه و نیاز آن شرکت محترم میباشد ودر صورت تمایل از شما مسئول محترم جهت بازدید از نحوه تهیه و طبخ غذا و مشاهده امکانات این شرکت دعوت مینماییم . در ضمن شرکت گلستان آمادگی آن را دارد که رستوران و سالن غذا خوری شما را به تجهیزات لازم از قبیل خط کامل سلف سرویس (کانتر گرم وسرد ، قاشق و چنگال ) و انواع ظروف پذیرایی تجهیز نماید .

  • محل دقیق روی نقشه
  • چجوری برم؟

0 دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است!