کلینیک زیبایی برتر

1 سال قبل ، تهران ، تهران

کد آگهی : 4173

  • استان: تهران
  • شهر: تهران
  • محله: جهان کودک
  • آدرس: خیابان آفریقا ، بعد از چهار راه جهان کودک ، جنب پارک خشایار ، برج افرا طبفه 10 ، واحد 1060

در طی سالیانی که بیماران مختلف جهت مشاوره قبل از عمل به من مراجعه کرده اند ، همواره کمبود مطلبی به زبان ساده در مورد اعمال شایع جراحی پلاستیک را حس کرده ام ، زیرا حدود ۹۰ درصد سوال و جوابها ضمن یک مشاوره ی ساده یکسان است و بنابراین اطلاع رسانی قبلی به بیمار ، گذشته از دادن دید مناسب سبب ایجاد انتظاراتی منطقی و قابل انجام در بیمار می شود . در این نوشته سعی شده که مروری کلی بر اعمال جراحی پلاستیک صورت گیرد . به شما توصیه می کنم در صورتیکه طور جدی در صدد انجام عمل جراحی هستید ، مبادرت به انجام مشاوره ی حضوری کنید. همچنین در نظر داشته باشید که هر نوع جراحی همراه با درجاتی از خطر و عوارض است (از جمله عفونت ،خونریزی و عوارض بیهوشی) که می توانید این خطر را با مشاوره ی صحیح و رعایت قوائد استاندارد مراقبت های قبل ،حین و بعد از عمل به حداقل برسانید.
پایه ی این مطلب براساس بولتن آموزشی انجمن جراحان پلاستیک امریکا پی ریزی شده است و سعی شده است با افزودن مطالبی از کتب مطرح جراحی پلاستیک و اضافه کردن بخش سوالات شایع کاربردی تر شود. مجددا تاکید می کنم که این مطلب جایگزین مشاوره ی حضوری نمی باشد اما در ایجاد پایه ی اطلاعاتی صحیح در مورد اعمال شایع جراحی پلاستیک به شما کمک می کند.

268 بازدید کل ، 1 امروز

  

پیام ولیمه :

ولیمه صرفا سامانه ای برای درج آگهی ها و معرفی کسب و کارها است. ولیمه در قبال فعالیت ها و آگهی هایی که کاربران در سایت قرار می دهند هیچ مسئولیتی ندارد. بنابراین قبل از واریز هر گونه وجهی از صحت خدمات و فعالیت کسب و کار مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید.

شعار ولیمه :

ولیمه، ویترین انتخابی برندها

 

آگهی های مشابه

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر