مرکز خرید تیراژه ۲

1 سال قبل ، تهران ، تهران

کد آگهی : 10892

  • استان: تهران
  • شهر: تهران
  • آدرس: اتوبان امام علی، خروجی مدنی، جنب مترو مدنی

مرکز خرید تیراژه۲ در سال ۱۳۹۲ توسط شرکت سرمایه‌گذاری تیراژه گسترکیش به بهره برداری رسید. این مرکز خرید با قرار گرفتن در قلب منطقه ۷ تهران و دسترسی مطلوب به شاهراه‌های انتقالی شرق پایتخت، به عنوان بزرگترین مرکز خرید در مرکز و شرق تهران فعالبت خود را آغاز کرده و طی سه سال گذشته توانسته با گردهم‌ آوردن برترین برندهای ایران و جهان، میزبان شمار زیادی از شهروندان باشد.
یکی از مهم‌ترین مزیت‌های تیراژه۲ موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد آن است که بنا بر آمار و ارقام، محدوده پیرامونی آن پرتراکم‌ترین منطقه شهری تهران و ایران محسوب می‌شود.
مجاورت این مرکز خرید با اتوبان امام علی(ع) و نزدیکی به اتوبان صیاد شیرازی و همچنین قرار گرفتن درکنار ایستگاه مترو مدنی دسترسی به این مرکز خرید را بسیار مطلوب نموده است.
برهمین اساس شهروندان عزیز مناطقی چون نوبنیاد، پاسداران، ارتش، تهرانپارس، نارمک، گلبرگ، پیروزی، افسریه، نیروهوایی، مجیدیه و به طور کلی محدوده شرق تهران اکنون می‌توانند همه نیازهای خود را در محیطی دلنشین، گرم و با به روزترین امکانات تامین کنند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیام ولیمه :

ولیمه صرفا سامانه ای برای درج آگهی ها و معرفی کسب و کارها است. ولیمه در قبال فعالیت ها و آگهی هایی که کاربران در سایت قرار می دهند هیچ مسئولیتی ندارد. بنابراین قبل از واریز هر گونه وجهی از صحت خدمات و فعالیت کسب و کار مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید.

شعار ولیمه :

ولیمه، ویترین انتخابی برندها

 

آگهی های مشابه

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر