صرافی بهمنی

1 سال قبل ، ایران ، تهران ، تهران

کد آگهی : 13438

  • کشور: ایران
  • استان: تهران
  • شهر: تهران
  • محله: میرداماد
  • آدرس: خیابان شریعتی، نبش میرداماد، ساختمان 2000، صرافی بهمنی
  • آدرس سایت: https://www.sarafibahmani.com

صرافی بهمنی با نام تجاری صرافی پارسیان در کشور مالزی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرده است. امروز صرافی پارسیان به عنوان بزرگترین صرافی ایرانی در مالزی با ۲ شعبه در مناطق امپنگ و مونت کیارا در حال ارایه خدمات ارزی به هموطنان عزیز می باشد.
تجربه‌ی 10 ساله‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای جامع و سریع انتقال پول، سیستم های نوین مدیریتی و برنامه ریزی در جهت پیوند تکنولوژی با سیستم های انتقال وجه، مسیر پیشرفت ‌مان را هموار کرده است. همچنین این شرکت با به کارگیری نیروهای متخصص و مجرب در امر اطلاع رسانی و انجام خدمات ارزی با استفاده از استانداردهای جهانی و ارائه بهترین و ارزانترین راه های ارسال وجه بانکی فعالیت خود را گسترش داده است.
همچنین مفتخریم با اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با نام شرکت تضامنی صرافی مصطفی بهمنی نژاد و شرکا و با نام تجاری صرافی بهمنی به عنوان اولین صرافی دارای سیستم الکترونیک آنلاین و هوشمند جهت ثبت درخواست حواله، در جهت رفاه، امنیت و سهولت حال مشتریان، خدمات خود را ارایه دهد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

1041 بازدید کل ، 1 امروز

  

پیام ولیمه :

ولیمه صرفا سامانه ای برای درج آگهی ها و معرفی کسب و کارها است. ولیمه در قبال فعالیت ها و آگهی هایی که کاربران در سایت قرار می دهند هیچ مسئولیتی ندارد. بنابراین قبل از واریز هر گونه وجهی از صحت خدمات و فعالیت کسب و کار مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید.

شعار ولیمه :

ولیمه، ویترین انتخابی برندها

 

آگهی های مشابه

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر