سرویس آشپزخانه اورانوس

2 هفته قبل ، تهران ، تهران

کد آگهی : 4810

  • استان: تهران
  • شهر: تهران
  • آدرس: خیابان آفریقا، شماره 88، واحد 406

سرویس آشپزخانه اورانوس

اورانوس بابرخورداری از ربع قرن تجربه در زمینه تولید لوازم ‌خانه و آشپزخانه و سازمانی منسجم، کارآمد و متخصص و همچنین با محصولات متنوع پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان خود می‌باشد و این امر همواره پشتوانه مطمئنی برای بهبود و توسعه سازمان بوده است.

اورانوس در راستای رضایت مشتری و کیفی‌کردن محصولات خود با استفاده از تکنولوژی روز و ماشین‌آلات و تجهیزات مدرن و همچنین بسته‌بندی مناسب و صادراتی توانسته است همواره در خاورمیانه پیشرو باشد.

اورانوس برای ایجاد تنوع و کیفی‌کردن محصولات خود از روش‌ها و مواد گوناگونی از قبیل ورق‌های فولادی مرغوب، قلع‌اندود (Tin- Plate) همراه با رنگ‌های پودری الکترواستاتیک، همچنین ورق‌های فولادی زنگ‌نزن(StainlessSteel)، قطعات پلاستیکی تولید شده ازمواداولیه نو و بهداشتی، سیستم دکور بر روی فلزات، سیستم دکور قطعات پلاستیکی،دستگاه‌های چاپ تامپو و سیلک‌اسکرین، لیبل‌های حرارتی، سیستم بسته‌بندی مدرن و …استفاده می‌نماید.

اورانوس با توجه به موارد فوق و همراه با تلاش دلسوزانه و متعهدانه مدیران و کارکنان خود موفق به دریافت گواهینامه‌های سیستم‌های مدیریت کیفیت (ISO9001)، مدیریت محیطزیست (ISO14001) و مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (OHSAS18001) شده است.

گواهینامه‌های فوق اجزا سیستم مدیریت یکپارچه (Integrated Management System)می‌باشند.

اورانوس با دریافت گواهینامه استاندارد محصول در اروپا CE Marking بر افتخارات خود افزود و راه خود را برای صادرات به کشورهای اروپایی هموار نمود.

اورانوس تولیدات گوناگونی برای کاربری‌های متعدد از قبیل ظروف نگهداری موادغذایی، ظروف آشپزی،لوازم تکمیلی آشپزخانه و لوازم بهداشتی و … در طرح‌ها و رنگ‌های زیبا ارائه می‌نمایدکه همگی دارای ۱۲ ماه تا ۳ سال گارانتی می‌باشند.

تمامی محصولات اورانوس با ایفای نقشی موثر سالها در کنار شما خواهد بود

1924 بازدید کل ، 2 امروز

  

پیام ولیمه :

ولیمه صرفا سامانه ای برای درج آگهی ها و معرفی کسب و کارها است. ولیمه در قبال فعالیت ها و آگهی هایی که کاربران در سایت قرار می دهند هیچ مسئولیتی ندارد. بنابراین قبل از واریز هر گونه وجهی از صحت خدمات و فعالیت کسب و کار مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید.

شعار ولیمه :

ولیمه، ویترین انتخابی برندها

 

آگهی های مشابه

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر