سالن همایش کانون اسلامی انصار | شعبه مرکزی

1 سال قبل ، تهران ، تهران

کد آگهی : 2027

  • استان: تهران
  • شهر: تهران
  • آدرس: خیابان دکتر شریعتی – سه راه طالقانی – شماره 173

سالن همایش کانون اسلامی انصار | شعبه مرکزی

کانون اسلامی انصار موسسه ای مردم نهاد، غیرانتفاعی، غیرتجاری و غیر سیاسی است که با هدف نشر فرهنگ و معارف اسلامی و تاسیس کتابخانه و سایر امور عام المنفعه از خرداد ۱۳۵۷ توسط موسس خیراندیش آن مرحوم حاج محمدحسین جابرانصاری آغاز به کار کرده است و امروز با ۴ باب کتابخانه عمومی درجه یک در تهران و بیش از ۷۵۰ باب کتابخانه مسجدی در روستاهای کشور در حال فعالیت و گسترش می باشد.

این کانون دارای سه شعبه در سطح شهر تهران است. در هر شعبه تعدادی سالن کنفرانس و همایش احداث گردیده. شعبه مرکزی این کانون در تقاطع خیابان طالقانی و شریعتی واقع شده و دارای سه سالن همایش بزرگ است. این سه سالن با امکانات مطلوب و با کیفیتی که دارند گزینه مناسبی برای برگزاری مراسمات و همایش‌های فرهنگی و مذهبی هستند.

در شعبه مرکزی کانون اسلامی انصار سه سالن به نام‌های خواجه نصیر (۲۳۰ نفر ظرفیت پذیرایی همزمان)، جابر ابن حیان (۳۶ نفر ظرفیت پذیرایی همزمان) و تالار ابن سینا (۸۰ نفر ظرفیت پذیرایی همزمان) احداث شده.

علاوه بر این سه سالن همایش، در شعبه مرکزی کانون اسلامی انصار چهار سرا هم احداث شده که برای برگزاری جلسات و گردهمایی تدارک دیده شده است. لیست امکانات و مشخصات سراهای شعبه مرکزی به شرح زیر است:

سرای جامی
سرای بیهقی
سرای خوارزمی
سرای زکریای رازی

 

2637 بازدید کل ، 1 امروز

  

پیام ولیمه :

ولیمه صرفا سامانه ای برای درج آگهی ها و معرفی کسب و کارها است. ولیمه در قبال فعالیت ها و آگهی هایی که کاربران در سایت قرار می دهند هیچ مسئولیتی ندارد. بنابراین قبل از واریز هر گونه وجهی از صحت خدمات و فعالیت کسب و کار مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید.

شعار ولیمه :

ولیمه، ویترین انتخابی برندها

 

آگهی های مشابه

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر