سالن همایش صدا و سیما

5 ماه قبل ، تهران ، تهران

کد آگهی : 2109

  • استان: تهران
  • شهر: تهران
  • آدرس: اتوبان چمران، مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما

سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به عنوان فراگیرترین رسانه در کشور با بهره گیری از مجموعه ای عظیم متشکل از متخصصان و هنرمندان ورزیده با تلاش و مساعی فراوان به طور بی وقفه در مسیر نشر فرهنگ و دانش و همچنین اطلاع رسانی و تهیه و ساخت برنامه های مختلف مورد نیاز جامعه گام برمی‌دارد. اکنون در عصر ارتباطات سازمان صدا و سیما با عنایت به رسالت خطیر خویش به مثابه ابزاری مؤثر و تاثیرگزار با نفوذ در قلب و ذهن میلیون‌ها ایرانی سعی می‌کند تا به نحو مطلوب وظایف خود را به انجام برساند در همین راستا و به منظور بهره رسانی هرچه بیشتر به جامعه، مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما با امکاناتی منحصر به فرد آمادگی خود را اعلام می‌نماید.

با توجه به پیش بینی‌های انجام گرفته و با بهره جوئی از بهترین تجهیزات، مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما تاکنون مجری برگزاری شمارمتعددی همایش در سطح کشوری و بین المللی بوده .مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما به عنوان مجهزترین و گسترده ترین مجموعه تالارهای سمیناری کشور با ایجاد محلی امن و راحت برای برقراری ارتباطات مفید بین سازمانی و اشاعه فرهنگی در جوامع بین المللی پذیرای مدیران و کارشناسان روابط عمومی های کلیه ارگانها و سازمان های مختلف داخلی و خارجی بوده و با بکارگیری ابزاری مدرن همیشه بهترین ها را برگزار می نماید.

 

426 بازدید کل ، 1 امروز

  

پیام ولیمه :

ولیمه صرفا سامانه ای برای درج آگهی ها و معرفی کسب و کارها است. ولیمه در قبال فعالیت ها و آگهی هایی که کاربران در سایت قرار می دهند هیچ مسئولیتی ندارد. بنابراین قبل از واریز هر گونه وجهی از صحت خدمات و فعالیت کسب و کار مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید.

شعار ولیمه :

ولیمه، ویترین انتخابی برندها

 

آگهی های مشابه

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر