خدمات مجالس و تشریفات ردکارپت

2 سال قبل ، تهران ، تهران

کد آگهی : 2036

  • استان: تهران
  • شهر: تهران
  • آدرس: الهیه، خیابان الهیه، خیابان خزر شمالی، نبش کوچه طایر

سالن های اجتماعات تماما در داخل تهران قرار دارند. و ظرفیت این سالن ها از ۳۰-۱۵۰۰ نفر متغیر میباشد.سالن های اجتماعات به دو دسته عمومی و خصوصی تقسیم بندی میشوند. لطفا توجه داشته باشید که این موسسه سالن را صرفا با خدمات در اختیار مراجعین محترم قرار خواهد داد.

سالن اجتماعات خصوصی ظرفیت پایین تری نسبت به سالن های عمومی داشته و در عین حال محدودیت کمتری شامل آنها میشود. اینگونه سالن ها معمولا در داخل مجتمع های مسکونی برای استفاده اهالی مجتمع و برگزاری میهمانی های خصوصی وجلسات مجتمع ساخته شده اند.ه بعضا به دلایلی امکان اجاره آنها برای افراد غیر از اهالی مجتمع هم فراهم میشود و ظرفیت این سالن های اجتماعات بسته به تعداد واحد های مسکون موجود در مجتمع متغیر است، با بالا رفتن تعداد واحد های مجتمع ظرفیت سالن احتماعات هم افزایش میابد. به همین دلیل و به دلیل تعداد اندک مجتمع های بزرگ در تهران، تعداد سالن های اجتماعات با ظرفیت بالای ۱۰۰-۱۵۰ نفر محدود میباشد. قیمت این سالن ها بسته به ظرفیت و مکان آنها از ۹۰۰ هزار تومان تا ۱۵ میلیون تومان متغیر است.

سالن اجتماعات با ظرفیت های بالا بیشتر در هتل ها و دیگر مکان های عمومی قرار دارند که به همین دلیل محدودیت های زیادی در مورد استفاده از آنها اعمال میشود. موارد استفاده از این سالن ها بیشتر برای اجرای کنسرت (با مجوز از وزارت ارشاد)، برگزاری همایش، برگزاری سمینار، جشن های سالیانه شرکت ها، گردهمایی، برگزاری نمایشگاه و گالری و میهمانی و جشن های از این قبیل مناسب میاشد. قیمت این سالن های احتماعات و کنفرانس از ۳۰۰ تا ۲۰ میلیون تومان بسته به مکان سالن، ظرفیت، دیزاین، امکانات، و کاربری متغیر میباشد.

 

1457 بازدید کل ، 1 امروز

  

پیام ولیمه :

ولیمه صرفا سامانه ای برای درج آگهی ها و معرفی کسب و کارها است. ولیمه در قبال فعالیت ها و آگهی هایی که کاربران در سایت قرار می دهند هیچ مسئولیتی ندارد. بنابراین قبل از واریز هر گونه وجهی از صحت خدمات و فعالیت کسب و کار مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید.

شعار ولیمه :

ولیمه، ویترین انتخابی برندها

 

آگهی های مشابه

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر