جواهری ریحانی

جواهری ریحانی

تهران ، تهران

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....
درباره ما

این شرکت ( جواهری ریحانیان ) از سال ۱۳۷۵ فعالیت تحقیقاتی و آزمایشی خود را در زمینه ی پوشش دهی، عملیات حرارتی، پرداخت کاری و پویش فلزات مختلف شروع کرد و از سال ۱۳۷۵ ، به شکل تخصصی روی پوشش های فلزات گرانبها متمرکز شد.
در سال ۱۳۷۸ شروع به فعالیت تخصصی در زمینه فرمینگ طلا و نقره آغاز شد و در این زمینه افتخار داریم که تنها تولید کننده طلا و نقره (آینه و شمعدان) سبک با استفاده از روش الکترو فرمینگ “Stanley Lechtzin” هستیم.در روش الکتروفرمینگ عیار طلا و نقره ۹۹۹ بوده و محصول نهایی از نظر کیفیت برابر با محصولات تولید شده در روشهای ریخته گری (Casting) میباشد با این تفاوت که در این روش وزن نهایی محصول حداقل ۸۰% کاهش پیدا کرده و طبعاً قیمت آن نیز به طور چشم گیری کاهش پیدا می کند.حتی میتوان با اطمینان گفت کیفیت محصول نهایی ازکیفیت محصول تولید شده در روش ریخته گری(Casting) به مراتب بهتر است.
هدف ما بالا بردن کیفیت در کنار پایین آوردن قیمت است. اگر چه شاید باور آن سخت باشد ولی این گروه با استفاده از آخرین فن آوری های بروز در زمینه فرمینگ طلا و نقره موفق به تحقق این نیاز شما مشتری عزیز شده است.
فرض کنید شما در خانه یکی از اقوام و یا آشنایان خود یک مجسمه ۱ کیلویی نقره دیده اید که می خواهید مشابه آن را داشته باشید. با یک تماس با این شرکت و فرستادن عکس مجسمه مربوطه می توانید نمونه مشابه آن را با کیفیت بالاتر و وزن حداکثر ۲۰۰ گرم(بسته به مدل مجسمه) سفارش داده و در اسرع وقت آن را از ما تحویل بگیرید.

اطلاعات تماس
  • تلفن تماس: 09121088556 ، 02126103964
  • نشانی: تهران ، تهران
آدرس
نیاوران، پاساژ نارون، طبقه سوم، واحد 304 (پاساژ دارای پارکینگ عمومی است) - گالری نقره ریحانی
شبکه های اجتماعی
گالری
ویدئو
ویدئویی وجود ندارد !
برچسب
بدون برچسب

ارسال نظر

نمایش موقعیت آگهی

جواهری ریحانی

تهران ، تهران

کسب و کارهای مشابه

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر

اطلاعات تماس

اشتراک گذاری

گزارش این آگهی

در صورتیکه تمایل دارید این آگهی را گزارش دهید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....