جواهرات پارتیه مظفریان

3 سال قبل ، تهران ، تهران

کد آگهی : 2916

  • استان: تهران
  • شهر: تهران
  • آدرس: بزرگراه چمران، هتل استقلال

بیش از یک قرن و نیم است که نام مظفریان بر پیشانی صنعت طلا و جواهر در ایران می‌‏درخشد. این نام در هزار و سیصد و پانزده هجری به منوچهر رسید. او که فرزند ارشد مرتضی مظفریان است و قدر این نام را به درستی می‌‏شناسد، همت گماشت که مایه سربلندی این اسم و افتخار این رسم باشد.

۱۳۶۰

منوچهر مظفریان در دستان زبردست پدر پرورش یافت و فوت و فن گوهرشناسی را در بازار بزرگ تهران آموخت. او سال‌‏ها بزرگترین نمایشگاه مظفریان، در چهارراه لاله ‏زار تهران، را اداره کرد و در سال هزار و سیصد و شصت هجری، گزیده‌ه‏ای از بهترین‌های خود را در هتل هیلتون (استقلال) تهران گرد هم آورد.

زمان گذشت و نسل جدیدی از مظفریان‌‏ها به گالری محمد راه یافتند. محمدرضا و محمدعلی مظفریان فرزندان منوچهر، آداب زر را از پدر فرا گرفتند و در آغازین روزهای جوانی، گوهرشناسی پیشه کردند. اما زمانه بر نسل آن‌ها به گونه‌ه‏ای دیگر بود. گویی تحولی رخ داده بود. تمایلاتی دیگر. باورهایی نو.

۱۳۹۰

مظفریان‏‌های جوان، تغییرات را به خوبی درک کرده و راهی برای به روز شدن جستجو کردند. راهی که هم مظفریان باشد و هم ایرانی؛ اما سلیقه‏ امروز را بازگو کند. بدیهی است که راه پارت پیشه کردند و قانون مظفریان مقدم داشتند و چنین بود که پارتیه-مظفریان در هزار و سیصد و نود هجری متولد شد. نامی که از راهی دور می‏‌آید و حرف‌‏های جدیدی برای گفتن دارد.

پارتیه-مظفریان باوری است به راه امروز؛ با کوله ‏باری از دیروز. نگاهی به آینده دارد و توشه‌ه‏ای از گذشته. اما آنچه او را از بسیاری از دارندگان این رسم، متمایز می‏‌کند. قصه‌ه‏ای است که او می‏‌داند. قصه‌ه‏ای که سرآغازش شمایید! شمایی که یا بانوی این قصه هستید و یا قصه بانوی خود را می‏‌سازید.

پارتیه-مظفریان بر این باور است که هر زنی قصه‌ه‏ای دارد. قصه‌ه‏ای که با تولد او آغاز می‌‏شود و در طول مسیر زندگی‏‌اش شکل می‏‌گیرد. فلزات ارزشمند، سنگ‌های قیمتی و زیورآلات قدیمی و جدید پارتیه-مظفریان همه و همه همراه لحظه‌های بانوی این قصه است.

 

1362 بازدید کل ، 1 امروز

  

پیام ولیمه :

ولیمه صرفا سامانه ای برای درج آگهی ها و معرفی کسب و کارها است. ولیمه در قبال فعالیت ها و آگهی هایی که کاربران در سایت قرار می دهند هیچ مسئولیتی ندارد. بنابراین قبل از واریز هر گونه وجهی از صحت خدمات و فعالیت کسب و کار مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید.

شعار ولیمه :

ولیمه، ویترین انتخابی برندها

 

آگهی های مشابه

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر