تشریفات و خدمات مجالس پازل

7 ماه قبل ، تهران ، تهران

کد آگهی : 2043

  • استان: تهران
  • شهر: تهران
  • آدرس: نیاوران(خ باهنر)-ابتدای مقدسی(مزده)- ساختمان بانک شهر- واحد10

ما ایده نو و طعم متفاوت را در هم امیخته ایم و ان را در مکانی متفاوت و صمیمی با کادری مجرب و تحصیل کرده و بهترین ها در حرفه خودمان به شما عزیزان ارائه می دهیم.

تشریفات مجالس پازل مفتخر است پس از کسب سالها تجربه در امر برگزاری مراسمات عقد,عروسی,نامزدی,جشن تولد,سمینار,همایش و,…گرداوری تیمی از بهترین ها در امر برگزاری مراسم و تشزیفات مجالس در شبی رویایی مجری و میزبان مراسم شما باشد و این اطمینان را به مشتریان عزیز خود میدهد با خیالی اسوده و عاری از دغدغه مهمان مراسم خود باشند.

خدمات مجالس پازل به منطور توسعه و پشرفت در کار خود و علاوه بر کسب تجربه کافی به صورت عملی با گزراندن ساعت ها اموزش و کسب مدارکی همچون ISO9001 وHACCP,سعی بر این امر راداشته است که به صورت علمی نیز اطلاعات لازم را کسب نمایید که این امر مهری بر کیفیت کار این موسسه تشریفاتی میباشد.خدمات مجالس پازل از محدود موسسات دارای مجوز رسمی میباشد که زیر نطر اتحادیه تالارداران و تجهیز مجالس فعالیت رسمی میکند.

همچنین برگزاری صدها مراسم در طول سال نیز گواه بر رضایتمندی مشتریان عزیز از خدمات این موسسه میباشد که میتوان با تحقیق از عروس و دامادها و مشتریان سابق نسبت به انتخاب این موسسه اطمینان حاصل فرمایید.

موسسه تشریفاتی پازل مجموعه ای کامل از خدمات مجالس ,خدمات عروسی,خدمات عقد,خدمات جشن تولد,خدمات نامزدی,خدمات سالگرد ازدواج,وتمامی خدمات مرتبط بامراسم را انجام میدهد.

 

405 بازدید کل ، 1 امروز

  

پیام ولیمه :

ولیمه صرفا سامانه ای برای درج آگهی ها و معرفی کسب و کارها است. ولیمه در قبال فعالیت ها و آگهی هایی که کاربران در سایت قرار می دهند هیچ مسئولیتی ندارد. بنابراین قبل از واریز هر گونه وجهی از صحت خدمات و فعالیت کسب و کار مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید.

شعار ولیمه :

ولیمه، ویترین انتخابی برندها

 

آگهی های مشابه

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر