تالار پذیرایی سهند

3 سال قبل ، تهران ، تهران

کد آگهی : 2665

  • استان: تهران
  • شهر: تهران
  • آدرس: حکیمیه بلوار شهید عبد الرضا ( بهار ) تقاطع بابائیان (لاله) - باشگاه پذیرایی سهند نشانی 2:بزرگراه بابایی - ورودی حکیمیه - بلوار شهید عبد الرضا ( بهار ) تقاطع بابائیان (لاله) - باشگاه پذیرایی سهند

مجموعه باشگاه پذیرایی سهند فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده و همه روزه سعی کرده فعالیت خود را در زمینه پذیرایی و برگزاری مراسم توسعه دهد.
این تالار در سال ۱۳۹۴ افتتاح گردیده و فعالیت خود را با مدیریت و پرسنل کارآزموده آغاز کرده است . سابقه مدیریت ما در این سالها باعث شده تا کوله باری از تجربه و دانش روز را در زمینه میهمانداری و پذیرایی در چنته خود داشته و بتوانیم میزبانی خوب برای شما باشیم.

این تالار دارای چهار سالن مجزا با قابلیت برگزاری دو مراسم همزمان ۳۰۰ و ۵۰۰ نفر میهمان و اتاق عقد مجزا به همراه سفره عقد میباشد که هر یک از این بخشها میتواند با سلیقه شما همگون و هماهنگ گردد.
مجموعه تالار پذیرایی سهند میزبان شما در کلیه مراسمها , جشنها , ولیمه ها , میهمانیها و مجری کلیه سمینارهای شما بوده و در این راه همیار و همراه شما میباشد. این تالار مجهز به سیستم صوتی حرفه ای , خواننده و دستگاههای نورپردازی با افکتهای زیبا بوده تا در بستری زیبا بتواند برآورنده آرزوها و رویاهای شادی بخش شما باشد.

813 بازدید کل ، 1 امروز

  

پیام ولیمه :

ولیمه صرفا سامانه ای برای درج آگهی ها و معرفی کسب و کارها است. ولیمه در قبال فعالیت ها و آگهی هایی که کاربران در سایت قرار می دهند هیچ مسئولیتی ندارد. بنابراین قبل از واریز هر گونه وجهی از صحت خدمات و فعالیت کسب و کار مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید.

شعار ولیمه :

ولیمه، ویترین انتخابی برندها

 

آگهی های مشابه

نظرکاربران ( 1 )

  1. مهمان در 97/09/05 @ 13:16

    همه چی عالی بود ممنون از پرسنل تالار مخصوصا جناب جماعتی

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر