باغ عروسی کریملو

2 سال قبل ، تهران ، تهران

کد آگهی : 1428

  • استان: تهران
  • شهر: تهران

باغ عروسی کریملو با ظرفیت پذیرش ۶۰۰ نفر مهمان یکی از بهترین باغ تالار های عروسی منطقه گرمدره تهران است. این باغ عروسی از معدود باغ تالار های عروسی است که از ابتدا برای بهره برداری به عنوان باغ عروسی طراحی و تاسیس شده.

باغ عروسی کریملو دارای سیستم صوتی حرفه ای و سالن آکوستیک بوده و بهترین فیلم برداری و نورپردازی ممکن را برای برگزاری جشن عروسی شما تضمین می نماید. همچنین باغ عروسی کرملو دارای سفره خانه ای در بیرون از سالن عروسی می باشد که بشکل ویژه ای طراحی و ساخته شده است.

باغ عروسی کریملو دارای سالنی بشکل گرد دارای سرویس های بهداشتی مناسب، نمازخانه و رختکن خانم ها و لاکر روم برای مهمان هاست که در کمتر باغ عروسی به این سلیقه تعبیه شده است.

باغ عروسی کریملو برای چه کسانی مناسب است؟

برای برگزاری جشن عروسی با تعداد حداقل ۴۰۰ نفر مهمان و بودجه ای معادل یا بالاتر از ۱۲۰ میلیون تومان. این باغ عروسی به سیستم های امنیتی ویژه ای مجهز شده تا بتواند امنیت کافی مهمان های خارجی و مدعوین سفارتی یا دیپلمات را تامین نماید

بدون برچسب

1060 بازدید کل ، 2 امروز

  

پیام ولیمه :

ولیمه صرفا سامانه ای برای درج آگهی ها و معرفی کسب و کارها است. ولیمه در قبال فعالیت ها و آگهی هایی که کاربران در سایت قرار می دهند هیچ مسئولیتی ندارد. بنابراین قبل از واریز هر گونه وجهی از صحت خدمات و فعالیت کسب و کار مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید.

شعار ولیمه :

ولیمه، ویترین انتخابی برندها

 

آگهی های مشابه

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر