باغ تالار عروسی مهر

3 سال قبل ، تهران ، تهران

کد آگهی : 1401

  • استان: تهران
  • شهر: تهران
  • آدرس: اتوبان ازادگان

باغ تالار عروسی مهر شیک ترین باغ تالار عروسی واقع در اتوبان آزادگان است. این باغ تالار زیبا ظرفیت پذیرایی از ۲۰۰ نفر را در شب عروسی شما برای هر سمت آقایون و خانو ها( روی هم حداکثر ۴۰۰ نفر) را دارد.

برای دسترسی به این باغ تالار عروسی شما باید از اتوبان همت غرب وارد اتوبان آزادگان جنوب شده و تا خروجی بعد از اتوبان فتح غرب رانندگی کنید . دسترسی سریع این باغ تالار عروسی و زیبایی فضای سبز و شیک بودن و نو ساز بودن سالن ها این باغ عروسی را به نگینی در منطقه برای برگزاری جشن عروسی تبدیل کرده.

باغ تالار عروسی مهر دارای ورودی بسیار زیبا با نورپردازی فوق العاده در کل مجموعه می باشد. باغ تالار مهر یکی از باغ تالار عروسی مجهز به محل اسکان مهمان های شهرستان و سوئیت ویژه عروس و داماد است.

این باغ تالار از زمره باغ تالار های عروسی بدون هزینه ورودیه به شمار می رود. باغ تالار عروسی مهر دارای ۲ سالن مجزاست که سالن طرف بانوان براحتی گنجایش پذیرایی از ۲۰۰ نفر را دارد و سرو شام عروسی در تراس مشرف به سالن پذیرایی انجام می شود. سالن طرف آقایون به زیبایی و ظرفیت سالن خانوم ها نیست و در نقشه اولیه باغ عروسی بعنوان سالن شام اصلی طراحی و سپس تغییر کاربری داده.

از خصوصیات ویژه این باغ تالار عروسی رختکن مجهز به کمد تک نفره برای خانوم ها و سالن آرایش عروس و آتلیه حرفه ای عروسی است. بصورتی که آماده سازی کامل عروس همچنین عکاسی روز عروسی را در محل ممکن می سازد. از جمله مزیت های دیگر این باغ تالار عروسی فضای بازی کودکان است که سرگرمی بچه ها را در طول مراسم تامین می کند. این مجموعه دارای پارکینگ تا ۴۰۰ خودرو بصورت داخلی است.

بدون برچسب

812 بازدید کل ، 1 امروز

  

پیام ولیمه :

ولیمه صرفا سامانه ای برای درج آگهی ها و معرفی کسب و کارها است. ولیمه در قبال فعالیت ها و آگهی هایی که کاربران در سایت قرار می دهند هیچ مسئولیتی ندارد. بنابراین قبل از واریز هر گونه وجهی از صحت خدمات و فعالیت کسب و کار مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید.

شعار ولیمه :

ولیمه، ویترین انتخابی برندها

 

آگهی های مشابه

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر