بازار چارسو

2 سال قبل ، تهران ، تهران

کد آگهی : 11941

  • استان: تهران
  • شهر: تهران
  • آدرس: ضلع جنوب شرقی تقاطع خیابان جمهوری اسلامی و حافظ
  • آدرس سایت: http://charsou.com/

بازار چارسو یکی از زیبا ترین فضاهای شهری تهران به شمار می آید. این مجموعه در زمینی به مساحت 5574 مترمربع و با 67150 مترمربع زیربنا، واقع در خیابان حافظ و جمهوری قرار دارد . به عنوان یکی از حیاتی ترین شریان های اصلی مرکز شهر، به حساب می آید. این مجتمع دارای 330 واحد تجاری، 2500 متر انباری تجاری می باشد. همچنین، پارکینگ این مجموعه با با ظرفیت 1000 اتومبیل، یکی از مهم ترین معضلات مراجعه به مرکز شهر را آسان کرده است.
طبقه پنجم به واحدهای آماده سازی غذاهای متنوع ایرانی و بین المللی اختصاص دارد. وجود فودکورت نه تنها باعث جذب مخاطبین بلکه موجب عدم نیاز به خروج مراجعین برای صرف غذا می باشد که این امر در رونق کسب و کار مجموعه تاثیرگذار خواهد بود. دسترسی به تراس اختصاصی در همین طبقه با دید به شهر تهران از امکانات این طبقه به شمار می رود.
طبقه ششم زمینه ای را برای برپایی فعالت های فرهنگی امکان پذیر کرده است. برای مثال سالن انتظار سینما و تئاتر، دید و بازدید هنرمندان، استراحت رهگذران خیابان و آشنایی با وقایع روزمره فرهنگی، نمایشگاه عکس، سخنرانی، سمینار، برگزاری جشنواره های داخلی و بین المللی، رونمایی از کتاب، اجرای زنده موسیقی توسط نوازندگان خیابانی و مواردی از این قبیل که با مرور زمان به تعداد آن ها افزوده خواهد شد و در آخر مجموعه سینمایی با 5 سالن سینما که در طبقه هفتم واقع شده و میزبان جشنواره های داخلی و بین المللی است. همچنین یک لابی فرهنگی و سالن هایی برای گالری های نقاشی، عکس، نمایش فیلم کوتاه طراحی شده است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

   

672 بازدید کل ، 2 امروز

  

پیام ولیمه :

ولیمه صرفا سامانه ای برای درج آگهی ها و معرفی کسب و کارها است. ولیمه در قبال فعالیت ها و آگهی هایی که کاربران در سایت قرار می دهند هیچ مسئولیتی ندارد. بنابراین قبل از واریز هر گونه وجهی از صحت خدمات و فعالیت کسب و کار مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید.

شعار ولیمه :

ولیمه، ویترین انتخابی برندها

 

آگهی های مشابه

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر