آتلیه و استودیو فیلم و عکس دید نو | شعبه ۱

2 سال قبل ، تهران ، تهران

کد آگهی : 1736

  • استان: تهران
  • شهر: تهران
  • محله: اشرفی اصفهانی
  • آدرس: اشرفی اصفهانی ، بین خیابان مخبری و خوش طینت ، ساختمان اداری رز ، ورودی B ، طبقه اول

همه دوستانی که تازه ازدواج می کنند برای شروع زندگی مشترک احتیاج به برنامه ریزی و تعیین بودجه مورد نظر دارند .

در طی سالیان گذشته و پیشرفت صنعت فیلم برداری و عکس برداری عروسی ، هزینه های این امر خیر روز به روز بیشتر شده و کار را برای عزیزانی که تازه ازدواج کرده اند سخت می کند.

دیدنو با نگاهی اختصاصی به امر مهم ازدواج سعی در تسهیل انجام امور ازدواج داشته و با مناسب ترین هزینه محصولی با کیفیت و ماندگار را به عمل می رسانیم که به خواست خداوند متعال تا به امروز موفق بوده ایم .

در پی همین امر می توان به ایجاد فضاهای داخلی آتلیه ای ، مزون لباس عروس و … اشاره کرد .

دیدنو با جمع آوری کادری مجرب و دارای تحصیلات مرتبط در امر عکاسی ، فیلم برداری ، تدوین و رتوش و به کار گیری شیوه های مدیریتی بین المللی همچنین استفاده از راهکردهای ISO همواره در تلاش است که روز به روز در امر عکاسی و فیلمبرداری عروسی و مدلینگ موفق تر باشد.

استودیو دیدنو در راستای افزایش کیفیت کار همواره در تلاش بوده است تا با تحقق این مهم از کیفیت کار خود به عنوان تبلیغ استفاده کند ؛ به همین جهت از تمامی اعضای کادر دیدنو تست هایی با معیار های بین المللی در تک تک زمینه های کاری استودیویی از قبیل فیلم برداری ، عکاسی ، تدوین ،

رتوش ، photoshop کاربردی و … گرفته شده است .

این امور باعث شدند تا بتوانیم انتخابی مناسب برای شما عزیزان باشیم و در پی ۱۰ سال تجربه اعتماد شما را جلب کنیم.

پیام ولیمه :

ولیمه صرفا سامانه ای برای درج آگهی ها و معرفی کسب و کارها است. ولیمه در قبال فعالیت ها و آگهی هایی که کاربران در سایت قرار می دهند هیچ مسئولیتی ندارد. بنابراین قبل از واریز هر گونه وجهی از صحت خدمات و فعالیت کسب و کار مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید.

شعار ولیمه :

ولیمه، ویترین انتخابی برندها

 

آگهی های مشابه

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر