پنج‌شنبه 11 آذر 1400

درباره ما

ولیمه، یک راهنمای کامل و جامع برای مراسم و جشن ها و تشریفات است. با عضویت در خانواده بزرگ ولیمه فرصتی ویژه برای دیده شدن کسب و کار خود بدون صرف هیچ هزینه ای ایجاد کنید. هدف ما در ولیمه خلق بهترین شادی ها برای مردم ایران زمین است.
نام ولیمه از کجا آمد؟
تمدن و فرهنگ ایرانی غنی از آیین هایی باشکوه و زیبا است که بسیاری از آن ها تا به امروز ادامه یافته است. مراسم های زیبا و شاد که هدف همگی آن ها ایجاد حس دوستی و آشتی میان انسان ها بوده است. ولیمه در فرهنگ فارسی به سور، عیش، مهمانی، ضیافت و عروسی معنا شده است. یکی از سنت های پسندیده در دین اسلام نیز، اطعام نمودن برادران دینی است و ولیمه دادن امری مستحب در اسلام به شمار می آید. از این رو ما نام زیبای ولیمه را برای راهنمای جامعی که پیش رو دارید برگزیدیم.
چرا ولیمه متولد شد؟
امروزه با وجود هزینه های زیاد و کمبود وقت برای برنامه ریزی و برگزاری جشن ها و مراسم، بروز کوچکترین مشکلی می تواند، برنامه ریزی چند ماهه افراد را به باد دهد. وجود گزینه های متعدد برای انتخاب از میان هزاران خدمات دهنده برگزاری مراسم و جشن های خانواده ها از میان هزاران سالن، آرایشگاه، مزون و … کار را بسیار سخت کرده است. ولیمه با جمع آوری اطلاعات و امکان مقایسه در میان خدمات دهندگان انتخاب را برای کاربرانش بسیار آسان کرده است.