سه‌شنبه 4 آبان 1400
۱۰ مدل آرایش عروس ایرانی که او را زیباترین عروس جهان می‌کند

۱۰ مدل آرایش عروس ایرانی که او را زیباترین عروس جهان می‌کند

 مدل آرایش عروس ایرانی

در جشن‌های عروسی عروس خانوم زیباترین دختر حاضر در جشن است. اما در صورتی که مدل آرایش مناسبی را انتخاب نکند ممکن است نتیجه باب میل او نباشد. تناسب چهره و مدل آرایش تاثیر به سزایی در زیبایی و طبیعی جلوه دادن چهره دارد. استفاده از آرایش‌های غلیظ و عروسکی چهره شما را غیرطبیعی می‌کند. بنابراین به عنوان یک عروس ایرانی بهتر است مدل آرایش عروس ایرانی را انتخاب کنید. از آنجایی که بیشتر عروس‌های ایرانی چشم و ابرو مشکی هستند، برخی از مدل‌های آرایش اروپایی به چهره‌ی آن‌ها نمی‌آید.

هر چند مدل آرایش عروس ایرانی در گذشته آرایشی غلیظ و پررنگ بود. اما امروزه با توجه به تغییر سلیقه‌ی نسل حاضر به سمت آرایش‌های کم‌رنگ و مات و محو تمایل پیدا کرده است. البته آرایش‌های ملایم و محو چهره عروس را طبیعی و زیباتر می‌کنند. همین باعث می‌شود که به عنوان زیباترین فرد در جشن عروسی حاضر شود و مثل یک ستاره بدرخشد.

مدل آرایش عروس ایرانی

اگر به تازگی قصد برگزاری جشن عروسی برای خودتان را دارید و هنوز مدل آرایش روز عروسی خود را انتخاب کرده‌اید توصیه می‌کنم این مطلب را از دست ندهید. در ادامه جدیدترین مدل آرایش عروس ایرانی را با هم می‌بینیم که می‌توانید برای جشن عروسی خود انتخاب کنید.

۱) مدل آرایش محو

مدل آرایش محو زیبایی چشم‌های شما را چندین برابر می‌کند. در این مدل آرایش معمولا برای بخش انتهایی چشم‌ها رنگ تیره‌تری انتخاب می‌شود. این مدل آرایش چشم‌های شما را کشیده‌تر نیز نشان می‌دهد. برای این نوع آرایش معمولا از سایه‌هایی با رنگ پوستی و روشن استفاده می‌شود.

مدل آرایش محو

۲) مدل آرایش سنتی

آرایش سنتی نقطه مقابل آرایش محو است و در آن در از رنگ‌های روشن و جیغ استفاده می‌شود. رنگ‌هایی مثل بنفش، صورتی و قرمز از جمله رنگ‌های محبوب مدل آرایش سنتی است. هنوز هم افراد زیادی هستند که بدون توجه به مد روز دنیا ترجیح می‌دهند که این مدل آرایش را برای عروسی‌های خود انتخاب کنند. البته ناگفته نماند که این مدل آرایش چهره‌ی بسیاری از افراد را نمکین می‌کند و همین باعث انتخاب آن‌ها می‌شود.

ضلع چهارم مربع شادی

۳) آرایش با تم قهوه‌ای

این مدل آرایش بیشتر بر روی چشم‌ها تمرکز می‌کند. در حقیقت مانور اصلی به کمک استفاده از تیره‌های مختلف رنگ قهوه‌ای بر روی چشم‌ها انجام می‌گیرد. این مدل آرایش برای افرادی که چشمان درشتی دارند مناسب است و زیبایی چشم‌های آن‌ها را چندین برابر می‌کند. این نکته را فراموش نکنید که این مدل آرایش نیازمند داشتن ابروهای قهوه‌ای و نسبتا کلفت است.

۴) مدل آرایش برای افراد چشم روشن

اگر رنگ چشمان شما روشن است باید در انتخاب مدل آرایش خود دقت بیشتری داشته باشید. آرایشی ملایم با گوشه چشم دودی می‌تواند جذابیت شما را در به خصوص‌ترین روز زندگیتان بیشتر کند. اگر موهای صافی دارید در کنار این نوع آرایش مدل موی ساده‌ای را نیز برای خودتان انتخاب کنید. این را به یاد داشته باشید که رنگ روشن چشمان شما یک امتیاز بزرگ در زیبایی و بی‌نظیر بودن شما است.

۵) مدل آرایش دودی

آرایش دودی امروزه طرفدار زیادی دارد. اما باید در انتخاب این مدل آرایش دقت کنید. اگر چشم و ابروی شما مشکی است بهتر است دودی محو را برای آرایش چشمان خود انتخاب کنید تا جلوه‌ی زیباتری داشته باشد. اما اگر رنگ موهای شما روشن است مدل آرایش اسموکی یا دودی نیمه تیره نیز می‌تواند زیبایی بی‌نظیری به شما ببخشد. البته سعی کنید چند روز قبل از جشن عروسی خود از آرایشگرتان بخواهید این مدل را بر چهره‌ی شما تست کند. شاید از انتخاب آن منصرف شدید.

مدل آرایش دودی

۶) مدل آرایش چشمان کشیده

اگر از افرادی هستید که دوست دارید چشمان شما کشیده دیده شود اما آرایش بسیار ملایمی داشته باشید این مدل آرایش به شما توصیه می‌شود. برای این مدل آرایش می‌توانید از رژ لب‌های پررنگ استفاده کنید تا چهره شما را بازتر کند.

جذاب ترین زنان جهان

۷) آرایش ملایم

بسیاری از عروس خانوم‌ها دوست دارند دخترانگی‌شان در جشن عروسیشان حفظ شود و از این رو ترجیح می‌دهند از آرایش‌های ملایم و مدل موی ساده و باز استفاده کنند. رژ لب صورتی ملایم می‌تواند انتخاب مناسبی برای این مدل آرایش باشد.

۸) مدل آرایش برای موهای بلوند

موهای بلوند معمولا با هر رنگ آرایشی ست نمی‌شوند. اگر موهای بلوندی دارید می‌توانید از رنگ‌های ملایم و خط چشم نازک استفاده کنید. از رنگ تیره‌ای نیز در انتهای چشمتان استفاده کنید تا حالت چشم شما زیباتر شود.

۹) مدل آرایش با سایه اکلیل دار

اگر دوست دارید تمرکز اصلی آرایش شما بر روی چشمانتان باشد می‌توانید از سایه‌های اکلیل‌دار استفاده کنید. سایه‌های طلایی با رژ لب زرشکی انتخاب مناسبی برای افرادی است که چهره گرد و چشمان درشتی دارند.

۱۰) مدل آرایش طبیعی

آرایش طبیعی به گونه‌ای است که اگر کسی از دور شما را ببیند متوجه ارایش شما نمی‌شود. اگر موهایتان را باز بگذارید و از گل سر ساده‌ای نیز استفاده کنید کاملا ساده به نظر می‌رسید. این مدل آرایش برای جشن‌های نامزدی مدل مناسبی است.

مدل آرایش طبیعی

درباره‌ی تیم تولید محتوای ولیمه

یک نظر

  1. نسرین سروری

    منم روز عروسیم آرایشم محو بود . خیلی هم راضی بودم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *