چهارشنبه 5 آبان 1400
کیک عروسی

کیک عروسی

کیک عروسی

چشاندن مزه شیرین تحقق رویای شما به مهمانانتان است. لحظه  بریدن کیک عروسی لحظه شیرین و به یاد ماندنی ست که با همراهی بقیه حس خوشی به شما می دهد. خوب است که فقط به این لحظه که همه به کیک و شما خیره شده اند فکر نکنید و به فکر طعم کیک نیز باشید.

برای انتخاب کیک به قنادی بروید و آلبوم کیک هایی را که پیش از این درست کرده اند ببینید و سعی کنید از همان کیک ها وحالا با تغییراتی جزیی، یکی را انتخاب کنید زیرا اگر عکس کیکی را احیانا در جایی دیده اید و به قناد می دهید تا آن را برایتان درست کند، ریسک آن را بپذیرید زیرا ممکن است نتیجه کاملا شبیه آنچیزی که در عکس است نشود. پس اگر مدل خاصی کیک مد نظرتان است کیک پزی هایی را انتخاب کنید که در انجام این کار متبحر هستند.

در تزیین کیک از رنگ های خوراکی و تزیینات رنگی استفاده می شود. این رنگ ها طعم خاصی ندارد و میتواند کیک شما را خاص کند.

کیک عروسی

اکثرا کیک های سفید را دوست دارند که یا با یک لایه خامه سفید و یا با خمیر فوندانت پوشیده شده است. خمیر فوندانت کیک را یک دست و گچی می کند و گران تر است اما ماندگاری بالاتری دارد و برای کیک هایی در مراسم های طولانی و در فصلهای گرم مناسب تر است.

کیک عروسی

بهترین و ارزانترین تزیین کیک گل است. استفاده از گل هایی که می توانید همراه با دسته گل عروس از گل فروش بخواهید برایتان درست کند که جلوه خاصی به کیک شما می دهد.

مجلل‌ترین مدل کیک عقد که در جشن‌های امروزی سفارشی‌سازی می‌شوند

همچنین استفاده از میوه مخصوصا در فصل تابستان در تزیین کیک می تواند هزینه شما را کم کند.

تنها حواستان پی ظاهر کیک نباشد. طعم کیک از ظاهر آن مهمتر است.قبل از سفارش کیک، دستپخت کیک پز را امتحان کنید و از مزه کیک مطمئن شوید.

در اندازه کیک اغراق نکنید و کیک های چندطبقه سفارش دهید. کیک را متناسب با تعداد مهمان ها سفارش دهید نه کمتر نه بیشتر.

همچنین می توانید از مجسمه عروس و داماد و مروارید و گل، بر روی کیک استفاده کنید. این دو تزیین کم هزینه نیز می تواند کیک شما را از سادگی در بیاورد ودر عین حال زیبا کند.

حسین رحمتی زاده

درباره‌ی تیم تولید محتوای ولیمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *