ژست عکس داماد : ایده‌هایی برای ژست عکس داماد به همراه ساقدوش‌ها

مد و استایل 96/09/22 96/11/10


ژست عکس داماد :

آقا داماد و عروس خانم معمولا دوست دارند در روز عروسی خود علاوه بر عکس‌های دو نفره‌ای که با هم می‌گیرند. عکس‌های تکی و یا همراه ساقدوش‌ها و دوستان نزدیک خود نیز داشته باشند. عده‌ای نیز یک روز قبل از جشن عروسی جشنی را که تحت عنوان جشن پایان دوره مجردی شناخته می‌شود برگزار می‌کنند. در این جشن نیز عکس‌هایی گرفته می‌شود که در هر کدام داماد ژست خاصی به خود می‌گیرد تا متفاوت به نظر برسد. ژست عکس داماد می‌تواند ساده و یا متفاوت و هیجان‌انگیز باشد. در ادامه نمونه‌هایی از ژست عکس داماد را با هم می‌بینیم.

ایده‌هایی برای ژست عکس داماد به همراه ساقدوش‌ها

هر فردی دوستان صمیمی دارد که در کنار آن‌ها احساس لذت و خوشنودی مضاعفی دارد. دوستانی که وقتی در کنار آن‌ها است زمان به سرعت می‌گذرد و می‌تواند با آن‌ها بهترین حس‌های دنیا را تجربه کند. این دوستان معمولا ما را در خلق خاطرات و صحنه‌های متفاوت همراهی می‌کنند. به عنوان مثال همانگونه که در ژست عکس داماد زیر می‌بینید، هر یک از دوستان آقا داماد به نقطه‌ی دوردستی خیره شده است. در حالی که توجه آقا داماد کاملا به لنز دوربین است.

ژست عکس داماد با توجه کامل به لنز دوربین

ژست عکس داماد با توجه کامل به لنز دوربین

ساقدوش‌های آقا داماد معمولا بهترین دوستان او هستند. بنابراین حتما دوست دارد عکس سه نفره‌ای را با هم داشته باشند. در تصویر زیر یک ژست عکس داماد به همراه ساقدوش‌ها را که به صورت خطی ایستاده‌اند می‌بینید. چون آقا داماد باید در راس توجه باشد دوربین به گونه‌ای تنظیم شده است که چهره‌ی آقا داماد کاملا واضح باشد. لبخند زیبای داماد و ساقدوش‌ها نیز انرژی مثبتی را به بیننده منتقل می‌کند.

یک ژست عکس ساده به همراه ساقدوش‌ها برای آقا داماد

یک ژست عکس ساده به همراه ساقدوش‌ها برای آقا داماد

ساقدوش‌های آقا داماد لزوما دو نفر نیستند. معمولا هر عروس و دامادی دوست دارند که دوستان صمیمی آن‌ها به عنوان ساقدوش در مراسم آن‌ها حاضر باشند. بنابراین اگر تعداد دوستان صمیمی شما از مرز دو نفر عبور کرد هم اشکالی ندارد. فقط توجه داشته باشید که برای ترکیب زیبای عکس لازم است که تداد ساقدوش‌ها مضربی از اعداد زوج باشد که توازن در عکس رعایت شود. برای زیبایی بیشتر عکس نیز می‌توانید از ترکیب رنگ سایه روشن در انتخاب لباس استفاده کنید.

ژست عکس داماد به همراه ساقدوش‌ها که ترکیب رنگ لباس آن‌ها سایه روشن است.

ژست عکس داماد به همراه ساقدوش‌ها که ترکیب رنگ لباس آن‌ها سایه روشن است.

اگر دوست دارید یک عکس متفاوت به همراه ساقدوش‌های بگیرید این ژست عکس می‌تواند برای شما مناسب باشد. همانگونه که می‌بینید این عکس بر خلاف سایر عکس‌ها در فضایی باز با لباس نیمه رسمی و یکسان گرفته شده است. تنها نکته‌ای که در این عکس به ما کمک می‌کند تا داماد را شناسایی کنیم طرز لبخند و نگاه او به دوربین است. در این عکس همچنین قانون زوج بودن تعداد ساقدوش‌ها نیز نقض شده است. همین امر نیز متفاوت بودن آن را چندین برابر می‌کند.

ژست عکس داماد به همراه ساقدوش‌ها در فضای باز به صورت پراکنده

ژست عکس داماد به همراه ساقدوش‌ها در فضای باز به صورت پراکنده

فراموش نکنید که هیچ قانونی برای در نظر گرفتن رده سنی برای ساقدوش‌ها وجود ندارد. یعنی لزومی ندارد که حتما تمام ساقدوش‌های عروس و داماد با آن‌ها هم سن و سال باشند. اتفاقا برای جذابیت بیشتر می‌توانید از کودکان کم سن و سال هم بخواهید که به عنوان ساقدوش در مراسم شما کنارتان باشند. اگر اهل تنوع و متفاوت بودن هستید می‌توانید لباس ساقدوش‌های کم سن و سال خود را از رنگ‌های خاصی انتخاب کنید تا جلوه‌ی بیشتری در مهمانی داشته باشد. در تصویر زیر نمونه‌ای از انتخاب ساقدوش و ژست عکس متفاوت را می‌بینید. در صورت تمایل می‌توانید تعداد ساقدوش‌های کم سن و سال خود را نیز به تعداد دوستان خود در نظر بگیرید.

یک ژست متفاوت برای عکس دامادی با همراهی یک ساقدوش کم سن و سال


یک ژست متفاوت برای عکس دامادی با همراهی یک ساقدوش کم سن و سال

اگر به دنبال ایده‌های جالب و بامزه برای ژست عکس داماد هستید این ژست برای شما مناسب است. همانگونه که می‌دانید امروزه استفاده از عینک‌های آفتابی طرح دار بسیار باب شده است. بنابراین یک ایده جالب برای ژست عکس می‌تواند استفاده از عینک آفتابی طرح قلبی برای داماد و ساقدوش‌های او باشد. برای مشخص بودن داماد در عکس ژست داماد متفاوت از سایرین در نظر گرفته می‌شود. در صورتی که دوست دارید عکس شما متفاوت‌تر باشد نیز می‌توانید از عینک‌های رنگی با طرح‌های مختلف در عکس خود استفاده کنید.

یک ژست عکس متفاوت با عینک دودی قلبی برای آقا داماد

یک ژست عکس متفاوت با عینک دودی قلبی برای آقا داماد

ارسال نظر

آخرین مطالب

 • شرکت های تشریفاتی

  شرکت های تشریفاتی خوب چه ویژگی هایی دارن...

  با در 6/06/03 - بدون نظر

  برگزاری مراسم عروسی یکی از آداب ازدواج است که در ایران تشریفات زیادی دارد. سطح توقع و انتظارات خانواده‌ها از برپایی این جشن، عروسی را به یکی از مجلل‌ترین مراسم‌ها تبدیل کرده است. اگرچه مراسم عزاداری و تولد نیز امروز بسیار شبیه به مراسم عروسی برپا می‌شوند. در هر مراسم به‌صورت کلی نکاتی مانند انتخاب […]

 • مریم رئوف

  با در 6/06/01 - بدون نظر

  سالن VIP زیبایی و عروس مریم رئوف با 10 سال تجربه تخصصی در حوزه آرایش و پیرایش و زیبایی همواره تلاش می کند با کادر مجرب، دانش به روز و تکنیک های جهانی، بالاترین سطح کیفیت و خدمات را به مشتریان دوست داشتنی خود ارائه دهد. کسب عناوین متعدد مدیریتی و خدماتی نشان از همین […]

 • با کودکی که به مهدکودک نمیرود چگونه برخورد کنیم؟

  با کود‌کی که به مهد‌ کودک نمی رود‌ چطور ...

  با در 6/06/01 - بدون نظر

  مهدکودک اولین تجربه کودکان بدون همراهی والدین است که برای آن‌ها حس خوبی مانند بزرگ شدن و شبیه افراد بالغ رفتار کردن را به دنبال دارد. معمولاً در روز اول حضور در مهدکودک، کودکان اشتیاق زیادی برای بودن در کنار هم سن و سالان خود را دارند. خردسالان مهدکودک را محلی پر از وسایل بازی […]

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر