ژست عروس و داماد : انتخاب ژست مناسب یکی از دغدغه‌ی زوج‌ها در روز عروسیشان

مد و استایل 96/09/22 96/11/10


ژست عروس و داماد

تاثیر زیادی در زیبایی عکس عروسی آن‌ها دارد. با توجه به اینکه این اولین ژست عکس دونفره‌ آن‌هاست. بسیاری از موارد خجالت و یا راحت نبودن عروس و داماد با هم سبب مصنوعی بودن ژست عکس عروسی آن‌ها می‌شود. بنابراین بهتر است ژست عروس و داماد به گونه‌ای انتخاب شود که عکس عروسی زیبایی را برای آن‌ها رقم بزند. در این مطلب چند نوع ژست عروس و داماد را با هم می‌بینیم که می‌توانند انتخاب مناسبی برای زوج‌های جوان باشند.

۱۰ ژست عروس و داماد برای عکس عروسی

۱) معمولا در عکس‌های عروسی ژست عروس و داماد به گونه‌ای انتخاب می‌شود که چهره عروس خانم با وضوح بیشتری دیده شود. این ژست یکی از زیباترین ژست‌های عکس عروسی است. زیرا عروس و داماد دست در دست هم و با حالت پیاده‌روی قرار می‌گیرند. سپس لنز دوربین به گونه‌ای تنظیم می‌شود که عکس از نیمرخ آقا داماد گرفته شود. برای بهتر دیده شدن چهره عروس خانم نیز از او خواسته می‌شود که به عقب نگاه کند.

ژست عروس و داماد با حالت پیاده‌روی

ژست عروس و داماد با حالت پیاده‌روی

۲) اگر عروسی شما در زمستان برگزار می‌شود فضای برفی بیرون از منزل به خودی خود صحنه‌ی زیبایی را برای عکاسی ایجاد می‌کند. با توجه به این‌که معمولا زوج‌ها دوست دارد که ژست عکس عروسی آن‌ها عاشقانه انتخاب شود. چشم در چشم بودن عروس و داماد با لبخند می‌تواند یک ژست زیبا برای صحنه‌ی برفی زمستان باشد.

ژست عکس چشم در چشم برای جشن عروسی زمستانی

ژست عکس چشم در چشم برای جشن عروسی زمستانی

۳) گره شدن دست‌های عروس و داماد در هم زیباترین ژست برای عکس عروسی است. زیرا با وجود سادگی نمودی از عشق عروس و داماد نسبت به هم است. اگر به تازگی با هم آشنا شده‌اید و عروسی شما نیز نزدیک است این ژست می‌تواند انتخاب مناسبی برای عکس عروسی شما باشد.

ژست عکس ساده با گره کردن دست‌ها در هم

ژست عکس ساده با گره کردن دست‌ها در هم

۴) همانگونه که می‌دانید عروس خانم نماد ظرافت و احساسات است. اگر قصد دارید زست عاشقانه‌ای را برای عکس عروسی خود انتخاب کنید. این زست می‌تواند بسیار مناسب باشد. در این حالت عروس خانم سرش را روی شانه چپ آقا داماد می‌گذارد تا به قلب او نزدیک باشد. برای رمانتیک بودن بیشتر این عکس بهتر است عروس و داماد به پایین نگاه کرده و یا چشمان خود را ببندند.

ژست عکس عاشقانه برای عروس و داماد

ژست عکس عاشقانه برای عروس و داماد

۵) روز عروسی زیباترین و بهترین روز زندگی عروس خانم است. بنابراین در این روز لبخند نباید از لبان او دور باشد. ژست عروس و دامادی که در عکس زیر مشاهده می‌کنید حالت کلاسیکی دارد. به این ترتیب که عروس و داماد دست در دست یکدیگر جلوی در ورودی تالار ایستاده‌اند. لبخند عروس خانم و سر به زیری او و نگاه عاشقانه و متعجب آقا داماد حالت زیبایی به این عکس می‌دهد.

ژست ساده عروس و داماد برای عکس عروسی

ژست ساده عروس و داماد برای عکس عروسی

۶) اگر شما و همسرتان هر دو عاشق طبیعت هستید بهتر است ژست عکس عروسی خود را نیز مناسب با طبیعت انتخاب کنید. نگاه به دور دست‌ها در کنار طبیعت یکی از زیباترین و رویایی‌ترین ژست‌های عکاسی است.

ژست عروس و داماد در طبیعت

ژست عروس و داماد در طبیعت

۷) ژست عکس با حال پیاده‌روی یکی از پرطرفدارترین ژست‌های عکس عروسی است. دست در دست بودن عروس و داماد و نگاه عاشقانه‌ی آنها به هم حالت فانتزی به عکس می‌دهد. البته این ژست می‌تواند در موقعیت‌‌های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. اما عکسی در جنگل حالت رویایی به آن خواهد داد. اگر لباس عروس خانم دنباله‌دار باشد بهتر است بخشی از دنباله لباس خود را نیز در ست بگیرد تا مانند پرنسس‌های افسانه‌ای به نظر برسد.

ژست عکس فانتزی برای عروس و داماد

ژست عکس فانتزی برای عروس و داماد

۸) پیاده‌روی دست در دست هم و شانه به شانه هم زیباترین ژست عکاسی برای عروسی است. نگاه به هم و صحبت کردن در طول مسیر نیز حالت طبیعی به عکس شما خواهد بخشید. اگر به دنبال یک ژست ساده و زیبا برای عکس عروسی خود هستید این ژست می‌تواند برای شما مناسب باشد.

ژست پیاده‌روی عروس و داماد به صورت عکاسی از پشت

ژست پیاده‌روی عروس و داماد به صورت عکاسی از پشت

۹) امروزه معمولا قبل از مراسم عروسی نیز چندین عکس از عروس و داماد گرفته می‌شود تا در تهیه کلیپ عروسی استفاده شود. اگر به دنبال یک زست عکس دونفره عاشقانه هستید. می‌توانید این ژست را در فضای باز و زیبایی امتحان کنید.

ژست عکس عاشقانه دو نفره

ژست عکس عاشقانه دو نفره

۱۰) اگر تمایل دارید ژست عکس عروسی شما حالت عادی و طبیعی داشته باشد بهتر است از ژست عکاسی پیاده‌روی استفاده کنید. این ژست عروس و داماد کاملا طبیعی به نظر می‌رسد و اگر در طبیعت و فضای باز عکاسی شود زیبایی فوق‌العاده‌ای خواهد داشت.

ژست عکس پیاده‌روی عادی

ژست عکس پیاده‌روی عادی

ارسال نظر

آخرین مطالب

 • شرکت های تشریفاتی

  شرکت های تشریفاتی خوب چه ویژگی هایی دارن...

  با در 6/06/03 - بدون نظر

  برگزاری مراسم عروسی یکی از آداب ازدواج است که در ایران تشریفات زیادی دارد. سطح توقع و انتظارات خانواده‌ها از برپایی این جشن، عروسی را به یکی از مجلل‌ترین مراسم‌ها تبدیل کرده است. اگرچه مراسم عزاداری و تولد نیز امروز بسیار شبیه به مراسم عروسی برپا می‌شوند. در هر مراسم به‌صورت کلی نکاتی مانند انتخاب […]

 • مریم رئوف

  با در 6/06/01 - بدون نظر

  سالن VIP زیبایی و عروس مریم رئوف با 10 سال تجربه تخصصی در حوزه آرایش و پیرایش و زیبایی همواره تلاش می کند با کادر مجرب، دانش به روز و تکنیک های جهانی، بالاترین سطح کیفیت و خدمات را به مشتریان دوست داشتنی خود ارائه دهد. کسب عناوین متعدد مدیریتی و خدماتی نشان از همین […]

 • با کودکی که به مهدکودک نمیرود چگونه برخورد کنیم؟

  با کود‌کی که به مهد‌ کودک نمی رود‌ چطور ...

  با در 6/06/01 - بدون نظر

  مهدکودک اولین تجربه کودکان بدون همراهی والدین است که برای آن‌ها حس خوبی مانند بزرگ شدن و شبیه افراد بالغ رفتار کردن را به دنبال دارد. معمولاً در روز اول حضور در مهدکودک، کودکان اشتیاق زیادی برای بودن در کنار هم سن و سالان خود را دارند. خردسالان مهدکودک را محلی پر از وسایل بازی […]

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر