ضلع دوم مربع شادی

مراسم عروسی 96/10/11 96/10/11


چه لباسی برای من مناسب است؟

شاید بتوان گفت که لباس عروس زیباترین لباس دنیاست.

لباسی سفید که نماد پاکی و لطافت یک عروس زیباست.

خانم ها در انتخاب لباس عروس بیشترین وسواس را از خود نشان می دهند زیرا عروس ماهی است که در شب عروسی بین ستارگان می درخشد.

این لباس باستانی  و زیبا  به مرور زمان و در راستای صنعت مد، تا به امروز، تغییرات زیادی کرده است و مدل های متنوعی به خود گرفته است که با طرح اندام هر فرد و سلیقه او می تواند هماهنگ شود.

وقتی وارد یک مزون لباس عروس می شوید، با انواع و اقسام لباس های زیبا مواجه می شوید  اما اگر شما دقیقا بدانید چه نوع لباس عروسی به شما می آید، مسحور زیبایی مدل هایی نمی شوید که ممکن است مناسب اندام شما نباشد و به اصطلاح به شما نیاید.

در انتخاب لباس عروس می توانید با در نظر گرفتن نکته های زیر، لباس مناسب خود را پیدا کنید و بدرخشید.

1.اگر لاغر اندام هستید و بالا تنه و کمرتان ظریف است، می توانید از لباس عروس فون  استفاده کنید.

این مدل اگر پایین تنه بزرگی هم داشته باشید، آن را می پوشاند و کمرتان را باریک تر نشان می دهد؛ همچنین می تواند بالا تنه شما را بلندتر نشان بدهد.

لباس عروس

 

2.اگر می خواهید قدتان بلندتر جلوه کند، مدل پری دریایی (mermaid) را انتخاب کنید.

این مدل چسبان که است و از زانو به پایین فون می شود، برجستگی های بدن شما را به شرط متناسب بودن، به زیبایی نشان می دهد و برای افرادی که بالاتنه کوتاه تری نسبت به پاهایشان دارند ، مناسب است.

لباس عروس دنباله دار

 

3.اگر عروس ریزنقشی هستید و کمر باریکی دارید، مدل لباس پرنسسی (princess) می تواند شما را بسیار زیبا نشان دهد.

این مدل، شانه ها و بازوهای شما را بیشتر نشان می دهد در نتیجه هرچه ظریف تر باشید بهتر است. همچنین مدل پرنسسی برای افرادی که قدبلندی دارند مناسب تر است.

لباس عروس

لباس عروس

4.مدل راسته (column)، جزو ساده ترین و شیک ترین لباس های عروس است.

این مدل که به صورت راسته اندام شما را در بر می گیرد، لاغری یا چاقی بیش از اندازه را نشان نمی دهد؛ علاوه بر این که قد شما را کشیده تر نشان می دهد.

 

لباس عروس

فائزه مالک پور

ارسال نظر

آخرین مطالب

 • What-questions-do-you-have-to-ask-about-a-lawyer-min.jpg

  در مرحله آشنایی با وکیل چه سوالاتی را از...

  با در 6/08/06 - بدون نظر

  از این ستون تا آن ستون فرج است! این مثل را تا به ‌حال بارها شنیده‌ایم و همه‌ی ما می‌دانیم امکان دارد گاهی در موقعیت‌ها و لحظات حساس و دقایق آخر، ورق برگردد و تمام شرایط عوض شود. در دنیای مدرن و متمدن امروزی قانون حرف اول را می‌زند و همه‌ چیز بر پایه‌ی قانون […]

 • مرکز تهیه غذا

  ویژگی‌های که در تاسیس یک مرکز تهیه غذا ب...

  با در 6/08/04 - بدون نظر

  مرکز تهیه غذا یکی از مشاغلی است که در سال‌های گذشته افراد زیادی اقدام به تأسیس و راه‌اندازی آن کرده‌اند. اما متأسفانه هر مرکز تهیه غذایی موفق به کسب اعتماد مردم و افزایش مشتری نخواهد بود. برای جلب اعتماد مردم و تمایل آن‌ها به سفارش هر چه بیشتر غذا، گام‌ها مهمی را باید بردارید و […]

 • Ladies bridal jewelry service

  نکات مهم در انتخاب سرویس جواهرات برای عر...

  با در 6/07/29 - بدون نظر

  با توجه به افزایش نرخ طلا و نوسانات آن از ابتدای سال 97 ،خرید سرویس طلا خصوصاً برای عروس خانم‌های جوان و خانواده داماد به معضل عظیمی تبدیل ‌شده است. سرویس جواهرات برای عروس خانم‌ها و انتخاب آن کار ساده‌ای نیست و عوامل مختلفی در این تصمیم‌گیری دخیل هستند. برای خرید سرویس جواهرات عروس مبلغی […]

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر