مدل لباس عقد برای عروس خانم‌هایی که به تازگی قرار است عقد کنند

مد و استایل 21 آذر 1396


 مدل لباس عقد

در فرهنگ ما ایرانیان معمولا چند ماه پس از جشن نامزدی جشن عقد برگزار می‌شود. جشن عقد با توجه به فرهنگ هر منطقه برگزار می‌شود. برخی افراد جشن عقد را مفصل و شلوغ برگزار می‌کنند. اما برخی خانواده‌ها با یک جشن ساده و خانوادگی آن را به اتمام می‌رسانند. بنابراین عروس خانم نیز مطابق با مراسم مدل لباس عقد برای خود انتخاب می‌کند. هر چند امروزه انواع مدل لباس عقد در دسترس است اما معمولا سلیقه‌ی متفاوت عروس خانم‌ها باعث می‌شود که برخی ترجیح بدهند تا لباس عقدشان به دلخواه خودشان طراحی شود.

هر چند خیلی از عروس خانم‌ها روز عقد خود نیز لباس عروس می‌پوشند. اما بعضی از افراد دوست دارند که عقد و عروسی آن‌ها متفاوت از هم باشد. همین امر نیز باعث می‌شود که مدل لباس عقد متفاوتی برای خود انتخاب کنند. در ادامه چند مدل از لباس جشن عقد را برایتان آورده‌ایم که می‌تواند ایده‌های جالبی را برای تهیه لباس عقد در اختیارتان قرار دهد.

مدل لباس عقد برای عروس خانم‌های ایرانی

اگر راحتی شرط اول شما برای انتخاب لباس عقد مناسب است این لباس می‌تواند مدل مناسبی برای شما باشد. پیراهن کوتاه و ساده با کت کوتاه یک مدل راحت و شیک از لباس عقد برای عروس خانم‌های جوان است.

 

لباس عقد کوتاه و ساده با کت کوتاه

لباس عقد کوتاه و ساده با کت کوتاه

بعضی از دختر خانم‌ها چون عادت دارند که همیشه لباس مجلسی کوتاه بپوشند. دوست دارند در روز جشن عقد خودشان نیز لباس کوتاهی را انتخاب کنند. لباس عقد کوتاه با پارچه کار شده مدل سنتی و زیبایی برای عروس خانم‌های سنتی است.

لباس عقد کوتاه با پارچه کارشده

لباس عقد کوتاه با پارچه کارشده

لباس عروس حریر مدل مناسبی برای خانم‌های حساس است. این مدل لباس در عین سادگی بسیار خاص و شیک است. در صورت تمایل می‌توانید بخش حریر و ساتن را با رنگ‌های تیره و روشن انتخاب کنید تا لباس شما جلوه‌ی زیباتری داشته باشد.

مدل لباس عقد حریر

مدل لباس عقد حریر

اگر دوست دارید که لباس جشن عقد شما بلند باشد این لباس می‌تواند مدل مناسبی برای شما باشد. آستین حلقه‌ای و یقه‌ی هفتی این لباس که با پارچه‌ی گیپور طرح دار تهیه شده است زیبایی خاصی به آن می‌بخشد. با این لباس شما قد بلندتر از همیشه به نظر می‌رسید.

 

مدل لباس عقد بلند آستین حلقه ای با پارچه گیپور طرحدار

مدل لباس عقد بلند آستین حلقه ای با پارچه گیپور طرحدار

اگر شما هم از افرادی هستید که مدل لباس کوتاهی را برای جشن عروسی خود می‌پسندند. می‌توانید لباس عقد خود را کوتاه انتخاب کنید. پارچه‌ی طرحدار و کت گیپوری کوتاه این لباس جلوه‌ی متفاوتی به آن بخشیده است. این لباس شما را شیک‌ترین دختر مجلس خواهد کرد.

مدل لباس عقد بلند آستین حلقه ای با پارچه گیپور طرحدار

مدل لباس عقد بلند آستین حلقه ای با پارچه گیپور طرحدار

این مدل لباس برای خانم‌هایی که دوست دارند لباس بلند و توری بپوشند طراحی شده است. در طراحی این لباس به اندازه کافی دقت می‌شود که متفاوت از لباس عروس و سایر لباس‌های مجلسی باشد. اگر دوست دارید پاهای شما بلندتر به نظر برسد این لباس انتخاب هوشمندانه‌ای خواهد بود.

 

مدل لباس عقد توری بلند

مدل لباس عقد توری بلند

برخلاف عروس خانم‌های کم سن و سال برخی از عروس خانم‌ها دوست دارند که در روز عقد خودشان یک خانم تمام عیار شوند. بنابراین دوست ندارند که لباس عقد آن‌ها مدل فانتزی و دخترانه داشته باشد. اگر لباس پوشیده و بلند با معیارهای یک خانم تمام عیار می‌خواهید می‌توانید این مدل لباس را برای خودتان انتخاب کنید.

لباس عقد پوشیده بلند برای عروس

لباس عقد پوشیده بلند برای عروس

یک دختر فانتزی دوست دارد که روز جشن عقد خودش هم به شکل فانتزی در جمع مهمانان حاضر شود. این مدل لباس عقد شما را به شکل پرنسس خواهد کرد. رنگ صورتی ملایم این لباس نیز نشانی از دخترانگی و روحیه شاد شما دارد.

مدل فانتزی و دخترانه برای لباس عقد

مدل فانتزی و دخترانه برای لباس عقد

افراد شیک پسند نمونه‌های معمولی لباس عقد را نمی‌پسندند. این مدل لباس کوتاه عقد برای عروس خانم‌های مشکل پسندی که دوست دارند همیشه شیک و مرتب باشند بسیار مناسب خواهد بود.

یک لباس عقد شیک و کوتاه برای عروس خانم های شیک

یک لباس عقد شیک و کوتاه برای عروس خانم های شیک

  

7392 بازدید کل ، 13 امروز

  

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر