مدل لباس عروس جدید برای عروس خانم‌های شیک پوش ایرانی

مد و استایل آذر 21, 1396


 مدل لباس عروس

جشن عروسی هر فرد مهمترین روز زندگی او است. همین هم باعث می‌شود تا وسواس زیادی در انتخاب لباس و مدل آرایش خود داشته باشد. از آنجایی که عروس خانم در این جشن در مرکز توجه قرار دارد بنابراین باید زیباترین بانوی حاضر در جشن باشد. از این‌رو معمولا چند ماه قبل از برگزاری جشن عروسی عروس خانم مدل مو و آرایش و مدل لباس عروس خود را انتخاب می‌کند. از آنجایی که لباس‌های عروس تنوع زیادی دارند. بهتر است یک مدل لباس عروس جدید را برای خودتان انتخاب کنید. البته انتخاب از مدل لباس عروس جدید نیز کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. راحتی و شیکی و دل نشین بودن آن مهم‌تر از موارد دیگر است.

مدل لباس عروس جدید برای عروس‌های ایرانی

امروزه لباس عروس در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی ارائه می‌شود. بنابراین با هر نوع اندام و سلیقه‌ای می‌توانید مدل لباس عروس جدید دلخواه خود را انتخاب کنید. حتی مزون‌هایی که لباس عروس کرایه می‌دهند هم مدل‌های متنوعی از لباس عروس را در سایزهای مختلف تهیه می‌کنند تا عروس خانوم‌ها امکان انتخاب مدل‌های مختلفی داشته باشند. در ادامه نمونه‌هایی از مدل لباس عروس جدید را با هم می‌بینیم.

اگر شما هم از افرادی هستید که مدل لباس عروس پوشیده را دوست دارند. این مدل لباس عروس می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. این نکته را فراموش نکنید که این لباس برای عروس‌های قد بلند توصیه می‌شود. اگر قد کوتاهی دارید دامن این مدل لباس برای اندام شما مناسب نخواهد بود.

 

یک مدل لباس عروس جدید پوشیده برای عروس های قد بلند

یک مدل لباس عروس جدید پوشیده برای عروس های قد بلند

پارچه‌های گیپوری امروزه در طرح‌های مختلفی ارائه می‌شوند و یکی از پرطرفدارترین پارچه‌هایی هستند که در لباس‌های مجلسی و لباس‌های عروس به کار برده می‌شوند. استفاده از پارچه‌های گیپوری در بالا تنه‌ی لباس‌های عروس زیبایی این لباس‌ها را چندین برابر می‌کند. این مدل لباس برای قدهای مختلفی می‌تواند مناسب باشد.

لباس عروس با بالا تنه گیپوری شیک

لباس عروس با بالا تنه گیپوری شیک

پارچه‌های کار شده نیز یکی دیگر از پارچه‌های محبوبی هستند که در دوخت لباس عروس از آن‌ها استفاده می‌شود. پاپیون موجود در کمر این مدل لباس عروس حالتی دخترانه به آن می‌بخشد. این مدل که از جمله مدل‌های لباس عروس پوشیده است به عنوان لباس عروس ایرانی نیز شناخته می‌شود.

یک مدل لباس عروس ایرانی با پارچه کارشده

یک مدل لباس عروس ایرانی با پارچه کارشده

اگر دوست دارید لباس عروس شما پوشیده باشد. اما از پارچه‌های گیپور و کار شده در آن استفاده نشود. پارچه‌های توری می‌توانند جایگزین مناسبی برای آن‌ها باشند. قیمت پارچه‌های توری پایین‌تر از پارچه‌های گیپوری است و می‌تواند نوعی صرفه‌جویی در هزینه هم محسوب شود. اگر دوست دارید لباس عروس شما تنگ و بلند باشد این مدل می‌تواند انتخاب شایسته‌ای برایتان تلقی شود.

لباس عروس با پارچه توری

لباس عروس با پارچه توری

اگر از طرفداران پارچه‌های طرحدار هستید می‌توانید برای لباس عروس خود نیز از آن‌ها استفاده کنید. این پارچه‌ها حالت شلوغی به لباس‌ها می‌دهند و همین باعث می‌شود افراد ساده پسند از این پارچه‌ها صرف نظر کنند.

لباس عروس با پارچه طرحدار

لباس عروس با پارچه طرحدار

اکثر عروس خانوم‌ها دوست دارند مدل لباس عروس آن‌ها یکی از مدل‌های پرنسسی یا پفی باشد. اما اگر به دنبال یک لباس متفاوت هستید. می‌توانید مدل ساده‌ی زیر را با یقه هفتی ایستاده و کمربند سفارش دهید. این مدل در گروه لباس‌های پوشیده قرار می‌گیرد اما مدل کاملا متفاوتی دارد.

یک مدل لباس عروس پوشیده و متفاوت با یقه هفتی ایستاده

یک مدل لباس عروس پوشیده و متفاوت با یقه هفتی ایستاده

اگر عاشق پارچه‌های مروارید دوزی شده هستید می‌توانید لباس عروس خود را ساده و دکلته انتخاب کنید. در عوض شنل کوتاهی با پارچه‌های مروارید دوزی شده انتخاب کرده و با لباس خود ست کنید. این شنل کافی است شانه‌های شما را بپوشاند و نیازی به بلند بودن آن نیست.

مدل لباس عروس جدید با شنل کوتاهی از پارچه مرواریددوزی شده

مدل لباس عروس جدید با شنل کوتاهی از پارچه مرواریددوزی شده

یک مدل لباس عروس ساده با پارچه‌ی تمام مرواریددوزی شده که می‌تواند برای عروس خانم‌های ریز اندام مناسب باشد.

 

مدل لباس عروس جدید ایرانی مرواریددوزی شده

مدل لباس عروس جدید ایرانی مرواریددوزی شده

مدل لباس عروس ساده با تور سر بلند گیپوری که می‌تواند قد شما را بلندتر نشان دهد.

مدل لباس عروس ساده با تور سر بلند گیپوری

مدل لباس عروس ساده با تور سر بلند گیپوری

دامن مدل ماهی هنوز هم یکی از مدل‌های پرطرفدار دامن بین عروس خانم‌ها است. یقه هفتی این مدل نیز جلوه متفاوتی به آن می‌دهد.

لباس عروس یقه هفتی با دامن مدل ماهی

لباس عروس یقه هفتی با دامن مدل ماهی

  

1294 بازدید کل ، 3 امروز

  

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر