عروسی در بین گل ها

تشریفات عروسی 96/10/17 97/09/05


عروسی در بین گل ها

در گل آرایی سالن و باغ باید به چند نکته توجه کنید: بودجه، فصل، اندازه فضا

در بعضی از سالن ها گل آرایی بر روی سالن و جزو امکانات آن است که میتوانید انتخاب کنید یا خیر.

همچنین نوع گل مورد استفاده را نیز میتوان انتخاب کرد.

گل آرایی  بر روی میزهای مهمانان، ورودی و قسمت های مختلف سالن یا باغ مثل آرک ها یا لبه هاو جایگاه عروس و داماد را شامل می شود.

در داخل سالن، مخصوصا اگر سالن کوچک باشد، از گل آرایی سفید استفاده کنید، زیرا با توجه به رنگی بودن لباس مهمانان، گل های رنگی ایجاد آشفتگی می کنند.

اگر می خواهید از هزینه های خود کم کنید، گوی های آویز توپ، دیوارهای گل که پس زمینه عروس و داماد هستند و گل آرایی سقف را حذف کنید و در ورودی به جای ورودی کاملا گل آرایی شده، از پرده حریر یا پارچه ای و شمع استفاده کنید و تنها دو حلقه گل برای نگه داشتن پرده و بالای پرده استفاده کنید.

گل آرایی عروسی

 

گل های مورد استفاده در دسته گل عروس، گل آرایی ماشین و گل آرایی تالار یا باغ را در یک تم رنگی استفاده کنید.

میتوانید از حجم  گل های روی میز کم کنید و فضای آن را با استوانه های شیشه ای و شمع و یاشمع دانی های کریستال در اندازه های مختلف پر کنید.

مسیر گل یکی از زیباترین تزیینات در گل آرایی است که میتواند فضایی رویایی را در کنار شمع و یا پایه های گل درخشان کریستال ، به عروسی شما ببخشد.

همچنین می توانید از پایه هایی با روکش پارچه ای سفید در کنار هم به عنوان پایه گل در مسیر استفاده کنید.

حسین رحمتی زاده

ارسال نظر

آخرین مطالب

 • What-questions-do-you-have-to-ask-about-a-lawyer-min.jpg

  در مرحله آشنایی با وکیل چه سوالاتی را از...

  با در 6/08/06 - بدون نظر

  از این ستون تا آن ستون فرج است! این مثل را تا به ‌حال بارها شنیده‌ایم و همه‌ی ما می‌دانیم امکان دارد گاهی در موقعیت‌ها و لحظات حساس و دقایق آخر، ورق برگردد و تمام شرایط عوض شود. در دنیای مدرن و متمدن امروزی قانون حرف اول را می‌زند و همه‌ چیز بر پایه‌ی قانون […]

 • مرکز تهیه غذا

  ویژگی‌های که در تاسیس یک مرکز تهیه غذا ب...

  با در 6/08/04 - بدون نظر

  مرکز تهیه غذا یکی از مشاغلی است که در سال‌های گذشته افراد زیادی اقدام به تأسیس و راه‌اندازی آن کرده‌اند. اما متأسفانه هر مرکز تهیه غذایی موفق به کسب اعتماد مردم و افزایش مشتری نخواهد بود. برای جلب اعتماد مردم و تمایل آن‌ها به سفارش هر چه بیشتر غذا، گام‌ها مهمی را باید بردارید و […]

 • Ladies bridal jewelry service

  نکات مهم در انتخاب سرویس جواهرات برای عر...

  با در 6/07/29 - بدون نظر

  با توجه به افزایش نرخ طلا و نوسانات آن از ابتدای سال 97 ،خرید سرویس طلا خصوصاً برای عروس خانم‌های جوان و خانواده داماد به معضل عظیمی تبدیل ‌شده است. سرویس جواهرات برای عروس خانم‌ها و انتخاب آن کار ساده‌ای نیست و عوامل مختلفی در این تصمیم‌گیری دخیل هستند. برای خرید سرویس جواهرات عروس مبلغی […]

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر