دسته گل عروسى

تشریفات عروسی اسفند 26, 1396 مارس 18, 2018


 

دسته گل

جشن عروسیتان نزدیک است؟ دغدغه های بیشماری دارید و نمی دانید چطور آن ها را مدیریت کنید؟ به دسته گلتان فکر کرده اید؟ این که چه گل هایی و از چه رنگ هایی در دسته گلتان باشد؟ چه سبکى بیشتر مد نظرتان است؟ شرکت در سنت قدیمى حمل دسته گل در جشن عروسى به این معنى نیست که شما نمى توانید سلیقه شخصیتان را درباره نوع و مدل آن دخیل کنید. هرچیزى از جمله اضافه کردن عناصرى مانند پرها، گل هاى اضافه و یا پارچه ها به دسته گلتان مى تواند تنظیمات شما را مدرن سازد و آن را به نوعى خاص تبدیل کند.

الهام گرفتن از محل جشن عروسى، تشریفات عروسى، نوع گل آرایى اى که انجام شده است و بسیارى دیگر از موارد در این راه مى تواند به شما کمک بسیارى بکند.

در این متن مدل هاى مختلفى از دسته گل عروس را بررسى خواهیم کرد تا شاید بتواند به شما در انتخاب دسته گلتان و پیدا کردن چیزى که براى جشن عروسیتان مى خواهید کمکى بکند.

بررسی دسته گل

١- دسته گلى متشکل از گل هاى مختلف و وحشى مى تواند یکى از خاص ترین انتخاب هاى هر عروسى در این شب باشد. البته نباید از گل فروشی های سنتی انتظار همچین دسته گلی داشته باشید. بسیاری از سایت ها و کسب و کارهای جدید این نوع دسته گل ها را برایتان آماده می کنند.

 

دسته گل رنگی

 

٢- دسته گل شما مى تواند دست ساز باشد و با هر جنس یا گلى که خود شما خواسته باشید آماده شود. در این عکس دسته گل عروس با استفاده از ربان هاى سفید آماده شده است.

 

دسته گل سفید

 

٣- استفاده از گل هاى خشک شده اى مانند لوندر نیز ایده جالبى براى انتخاب دسته گل عروسى است. شاید بسیارى از افراد ترجیح دهند از گل هاى زنده و شاداب براى گل عروسیشان استفاده کنند اما تعدادى نیز از این سبک خاص استقبال خوبى خواهند کرد.

 

دسته گل خشک

 

۴- اگر علاقه اى به گلى خاص ندارید اما حتما تأکید دارید که از گیاهى براى دسته گلتان استفاده کنید، استفاده از برگ هاى سبز مختلفى مه در بازار وجود دارد به شما پیشنهاد مى شود.

 

دسته گل متفاوت

 

۵- بعضى از افراد به زرق و برق علاقه شدیدى دارند. این افراد حتى در مورد دسته گل عروسیشان هم ترجیح مى دهند از رنگ هاى طلایى و یا خود طلا و جواهرات بر روى آن استفاده کنند. در بازار امروز مدل هاى مختلفى از دسته گل هایى با این سبک وجود دارد.

 

دسته گل مصنوعی

 

۶- سادگى همیشه زیباتر از تجملات بیش از حد است. انتخاب دسته  ای که با یک نوع خاص از گل ها آماده شده است و در عین سادگى پیچیده شده است، انتخاب تعداد زیادى از افراد خواهد بود.

 

دسته گل ساده

 

٧- استفاده از گل هاى پارچه اى نیز در حال حاضر بسیار مرسوم شده است. در این دسته گل ها استفاده از ترکیب رنگ هایى مثل صورتى و سفید باعث مى شود گل شما بسیار طبیعى به نظر برسد. البته ما اصلا به شما پیشنهاد نمی کنیم که برای شب عروسیتان از گل های مصنوعی استفاده کنید.

 

دسته گل پارچه ای

 

٨- ترکیب گل با شاخ و برگ هایى سبز هارمونى زیبایى براى دسته گل جشن عروسى شما خواهد بود.

 

دسته گل هارمونی

 

٩- بسته به نوع گلى که شما انتخاب مى کنید دسته گلتان متفاوت خواهد بود. به طور مثال اگر گلى با قد بلندترى انتخاب شما باشد قاعدتأ دسته گلتان هم کشیده و بلند خواهد بود. البته اگر خیلی بلند قد نیستید، پیشنهاد میکنیم یک دسته گل جمع و جور و کوتاه انتخاب کنید تا حمل آن برایتان آسان باشد و در عکس ها هم جلوه گلتان از خود شما بیشتر نشود.

 

دسته گل متفاوت

 

١٠- در بعضى موارد حمل دسته گل براى عروس معضلى است و او ترجیح مى دهد روشى راحت تر براى جابجایى دسته گلش در جشن عروسى وجود داشته باشد. براى حل مشکل این افراد دسته گل هایى وجود دارند که به صورتى غیر از حالت روتین در دسته گرفته مى شوند. به طور مثال در سبدى قرار دارند که گرفتنش به مراتب راحت تر خواهد بود. و یا شبیه مچ بندهایی برای بستن روی دست عروس تعبیه می شوند

 

سبد دسته گل

 

ترنم صارمی

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر