خرید هاى لازم عروسى

سبک زندگی 97/01/05 97/09/11


خرید هاى لازم عروسى

خرید عروسی

جشن عروسیتان نزدیک است؟ به خرید هایى که لازم است براى این جشن انجام دهید فکر کرده اید؟

هنگام برنامه ریزى جشن عروسى بهتر است با دقت فراوان به جزئیات خریدهایى که باید انجام شود توجه کنید. حتى برنامه ریزان جشن هاى عروسى ممکن است نکاتى را فراموش کنند و در لحظات آخر که براى انجام این کارها بسیار دیر است، اقدام کنند. راهنمایى ما در این متن تهیه لیستى از خریدهاى لازم عروسى است که مى تواند کمک بسیارى در این راه به شما بکند. لیست خرید عروسى شامل مواردى مى شود که در این مقاله بررسى خواهیم کرد.

١- هزینه هاى لباس عروس و داماد

اولین قدم در برگزارى جشن عروسى انتخاب لباس عروس و کت و شلوار داماد است. سعى کنید لباس هاى مختلف را امتحان کنید تا پس از عروسى هنگامى که عکس هایتان را نگاه مى کنید از انتخابتان لذت ببرید و هیچ پشیمانى نداشته باشید. با انتخاب لباستان مى توانید خرید بقیه تجهیزات جانبى را شروع کنید.

 

لباس عروس و داماد

 

٢- هزینه هاى آرایشگاه براى عروس و داماد

در دومین رتبه هزینه برترین خرج هاى عروسى آرایشگاه قرار دارد که این هزینه براى عروس به نسبت زیادى بیشتر از داماد است. انتخاب یک آرایشگاه که باب سلیقه شما کار مى کند نیز از کارهایى است که مدت ها قبل درباره آن باید تحقیق کنید. سعى کنید با کمى صرفه جویى محلى را انتخاب کنید که علاوه بر این که از کارش راضى هستید هزینه زیادى را هم  متحمل نشوید.

 

آرایشگاه عروس

 

٣- عکاسى و فیلمبردارى

در برنامه ریزى جشن عروسى انتخاب گروهى براى عکاسى و فیلمبردارى داراى اهمیت زیادى است. اگر امکان جایگزین کردن این گروه را با فردى از آشنایان که مهارت این کار را دارد وجود دارد، حتما این کار را انجام دهید. امروزه عکاسى و فیلمبردارى براى عروسى داراى هزینه هاى گزافى است که هرچه بتوانید این هزینه ها را کاهش دهید کمک زیادى در کم کردن بودجه لازم براى جشن عروسى خواهید کرد.

 

عکاسی و فیلمبرداری

 

۴- هزینه شام و تزئینات

پس از انتخاب محل عروسى نوبت به انتخاب گروه تزئینات و شام عروسى مى رسد. در بیشتر مواقع محلى که انتخاب کرده اید اگر خصوصى نباشد خود این کار ها را بر عهده مى گیرد اما اگر در این باره حساسیت زیادى دارید لازم است زودتر اقدام به انتخاب کنید. در میان هزینه هاى عروسى این مورد هم داراى رتبه ى بالایى است.

۵- آماده کردن کارت هاى دعوت عروسى

این خرید به طور کامل به سلیقه شما و همسرتان بستگى دارد. شاید کارتى ساده را انتخاب کنید و یا شاید هم کارتى مجلل را دوست داشته باشید. خرید کارت هاى عروسى جزو آخرین خرید هاى لازم عروسى است اما اگر در این باره استرس دارید چندین ماه قبل از جشن عروسیتان کارت مناسب را انتخاب کنید و سفارش دهید.

 

مراسم عروسی

 

۶- انتخاب و رزرو محل عروسى

یکى از ببشترین هزینه هاى عروسى شامل انتخاب محل عروسى است. به یاد داشته باشید انتخاب محلى که قیمت بالایى دارد و در شهرى که زندگى مى کنید داراى نام است لزوما به معنى خوب بودن آن محل نیست. از جاهاى مختلف دیدن کنید و هرجا که به نظرتان مناسب تر رسید را انتخاب کنید. در این راه مى توانید از خانواده هاى دو طرف کمک زیادى بگیرید.

٧- جواهرات

همانند انتخاب لباس و مدل مو، انتخاب جواهرات نیز جزو اولین خریدهاى لازم عروسى است که باید مدت ها قبل درباره اش برنامه ریزى و فکر شود.

٨- لباس زیر و لباس خواب زنانه

سعى کنید تمامى شرایط را براى آماده شدن شبى به یاد ماندنى فراهم کنید. توجه به جزئیات به طور قطع براى همسر شما بسیار قابل توجه خواهد بود.

٩- خرید کفش مناسب

براى خرید کفش عروسیتان توجهى ویژه لازم است. این کفش مى تواند باعث ناراحتى شما در کل این جشن شود و یا به عکس شبى خاطره انگیز براى شما فراهم کند. در لیست خرید عروسى کفش نیز جزو خریدهاى اولیه است. باید مطمئن شوید با کفش هایى که خریده اید راحت هستید و یا لازم است کفش دیگرى را امتحان کنید.

 

کفش عروس

 

هزینه هاى نام برده شده خرید هاى لازم عروسى است که معمولا در هر جشنى خرج مى شود. قاعدتا هزینه هاى جانبى زیادى نیز وجود دارد که بسته به سلیقه تان و جشنى که قصد دارید بگیرید به هزینه هاى گفته شده اضافه مى شود. براى کاهش استرس و نگرانیتان بهتر است لیستى از خرید ها و کارهایى که لازم است انجام شود آماده کنید و به ترتیب اولویت آن ها جلو بروید. با برنامه ریزى مناسب و به موقع شب خاطره انگیزى را در پیش خواهید داشت.

 

ترنم صارمی

ارسال نظر

آخرین مطالب

 • What-questions-do-you-have-to-ask-about-a-lawyer-min.jpg

  در مرحله آشنایی با وکیل چه سوالاتی را از...

  با در 6/08/06 - بدون نظر

  از این ستون تا آن ستون فرج است! این مثل را تا به ‌حال بارها شنیده‌ایم و همه‌ی ما می‌دانیم امکان دارد گاهی در موقعیت‌ها و لحظات حساس و دقایق آخر، ورق برگردد و تمام شرایط عوض شود. در دنیای مدرن و متمدن امروزی قانون حرف اول را می‌زند و همه‌ چیز بر پایه‌ی قانون […]

 • مرکز تهیه غذا

  ویژگی‌های که در تاسیس یک مرکز تهیه غذا ب...

  با در 6/08/04 - بدون نظر

  مرکز تهیه غذا یکی از مشاغلی است که در سال‌های گذشته افراد زیادی اقدام به تأسیس و راه‌اندازی آن کرده‌اند. اما متأسفانه هر مرکز تهیه غذایی موفق به کسب اعتماد مردم و افزایش مشتری نخواهد بود. برای جلب اعتماد مردم و تمایل آن‌ها به سفارش هر چه بیشتر غذا، گام‌ها مهمی را باید بردارید و […]

 • Ladies bridal jewelry service

  نکات مهم در انتخاب سرویس جواهرات برای عر...

  با در 6/07/29 - بدون نظر

  با توجه به افزایش نرخ طلا و نوسانات آن از ابتدای سال 97 ،خرید سرویس طلا خصوصاً برای عروس خانم‌های جوان و خانواده داماد به معضل عظیمی تبدیل ‌شده است. سرویس جواهرات برای عروس خانم‌ها و انتخاب آن کار ساده‌ای نیست و عوامل مختلفی در این تصمیم‌گیری دخیل هستند. برای خرید سرویس جواهرات عروس مبلغی […]

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر