جدیدترین مدل کارت دعوت عروسی برای عروس و دامادهای ایرانی

تشریفات عروسی 22 آذر 1396


کارت عروسی

انتخاب مدل کارت دعوت عروسی یکی از مهمترین مقدمات عروسی است. معمولا کارت دعوت عروسی به انتخاب عروس خانم و آقا داماد خریداری می‌شود. به این ترتیب که پس از مشخص شدن تعداد مهمان‌های عروسی به تعداد خانواده‌ها کارت دعوت برای آن‌ها تهیه می‌شود. بسیاری از افراد دوست دارند مدل کارت دعوت عروسی آن‌ها از مدل‌های تشریفاتی باشد. در مقابل بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند هزینه‌ی زیادی را صرف خرید کارت دعوت نکنند. با توجه به تنوع زیاد مدل کارت دعوت عروسی در این مطلب سعی کرده‌ایم جدیدترین مدل‌های آن را برایتان گردآوری کنیم.

جدیدترین مدل کارت دعوت عروسی

کارت دعوت‌هایی که با برش لیزری تهیه می‌شوند تنوع زیادی دارند. حتی برخی از موسسه‌ها امکان انتخاب طرح دلخواهتان را نیز برایتان میسر می‌کنند. اگر عاشق رنگ‌های شاد هستید. بهتر است رنگ پاکت این کارت را از رنگ‌های گرم‌تر و شادتری انتخاب کنید تا دلگیر نباشد.

کارت دعوت عروسی با برش لیزری

کارت دعوت عروسی با برش لیزری

مدل‌های ساده معمولا شیک نیز هستند. در این مدل کارت عروسی تنها با یک مقوای طرح برجسته و روبان و نگین برای طراحی استفاده شده است. اما زیبایی خیره‌کننده‌ای ایجاد کرده است. در صورتی که مایل باشید می‌توانید رنگ این کارت را کرم سیر یا صورتی روشن نیز سفارش دهید تا زیبایی بیشتری داشته باشد.

یک مدل کارت دعوت عروسی کلاسیک شیک

یک مدل کارت دعوت عروسی کلاسیک شیک

کارت‌های دعوتی که با برش لیزر کار می‌شوند معمولا تنوع بیشتری دارند. در صورتی که می‌خواهید یک کارت خاص و زیبا برای مراسم خود ترتیب دهید. می‌توانید این مدل را سفارشی‌سازی کنید. بخش برجسته‌ی این کارت که با برش لیزر کار شده است مانند هولدری متن کارت دعوت را درون خود نگه می‌دارد.

یک مدل کارت دعوت عروسی با طرح برجسته با برش لیزری

یک مدل کارت دعوت عروسی با طرح برجسته با برش لیزری

اگر به دنبال یک کارت دعوت کلاسیک هستید این مدل می‌تواند برای مراسم شما مناسب باشد. مقوای طرحدار برجسته به همراه روبان سفید زیبایی این کارت را چندین برابر کرده است. در صورت تمایل می‌توانید رنگ کرم یا کالباسی این کارت را نیز سفارش دهید.

کارت دعوت عروسی کلاسیک با روبان سفید

کارت دعوت عروسی کلاسیک با روبان سفید

این کارت دعوت عروسی برای کسانی که به دور از تجملات و زرق و برق به دنبال انتخاب یک مدل ساده و شیک هستند مناسب است. زیرا طرح دانتل و دو رنگی این کارت جلوه‌ی زیبایی به آن داده است. این کارت می‌تواند با ترکیب رنگ کرم و قهوه‌ای یا یاسمنی و سفید نیز سفارشی‌سازی شود.

کارت عروسی دو رنگ با طرح دانتل

کارت عروسی دو رنگ با طرح دانتل

اگر به دنبال یک کارت خاص و فوق‌العاده هستید این کارت دعوت بی‌نظیرترین کارتی است که می‌توانید انتخاب کنید. هسته اصلی این کارت کاغذی است که به شکل طومار پیچیده می‌شود. نگین قلبی شکلی به دور آن قلاب می‌شود و کل آن داخل یک جعبه شیک قرار می‌گیرد. با ارائه این نوع کارت در حقیقت گویا به مهمانان خود احترام و منزلت خاصی قائل می‌شوید.

کارت عروسی به شکل طومار جعبه دار

کارت عروسی به شکل طومار جعبه دار

ترکیب رنگ زیبای این کارت آن را متمایز از سایر مدل‌های کارت دعوت عروسی کرده است. همانگونه که می‌دانید بنفش رنگ انرژی بخشی است و نماد ظرافت‌های زنانه است. بنابراین انتخاب این کارت برای عروس خانم بسیار لذت بخش خواهد بود.

 

کارت دعوت عروسی شیک با گل‌های بنفش شاد

کارت دعوت عروسی شیک با گل‌های بنفش شاد

اگر قصد برگزاری یک عروسی فانتزی را دارید این مدل کارت دعوت عروسی می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. کارت‌های رنگی با نوار رنگی و گل حالت شاد و فانتزی به این کارت‌ها بخشیده است. می‌توانید این کارت‌ها به رنگ تم عروسی خود نیز سفارشی‌سازی کنید.

کارت دعوت عروسی رنگی برای جشن‌های فانتزی

کارت دعوت عروسی رنگی برای جشن‌های فانتزی

اگر دوست دارید کارت دعوت عروسی شما در عین سادگی شیک و امروزی باشد. این مدل برای شما مناسب خواهد بود. طرح گل این کارت و حالت سوختگی اطراف آن به همراه کارتی که شامل اسم عروس و داماد و تاریخ عروسیشان است زیبایی بی‌نظیری به این کارت داده است.

مدل کارت دعوت عروسی جدید با طرح گل

مدل کارت دعوت عروسی جدید با طرح گل

امروزه بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند از کارت‌های دعوتی استفاده کنند که پاکت ندارد. زیرا از نظر این افراد همین نداشتن پاکت می‌تواند حس متفاوت بودن را به مهمانان منتقل کند. کنافی که به دور این کارت پیچیده شده است در حقیقت مانند پاکت این کارت عمل می‌کند. از طرف دیگر نیز وجود گل‌های رنگی شاد حس سرزندگی و انرژی به مهمانان منتقل خواهد کرد.

مدل کارت دعوت عروسی خاص با طرح گل صورتی

مدل کارت دعوت عروسی خاص با طرح گل صورتی

 

1071 بازدید کل ، 1 امروز

  

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر