تزئین کردن ماشین عروسى

مراسم عروسی 97/01/09 97/09/11


تزئین کردن ماشین عروسى

تزئین ماشین عروس

یکى از جذاب ترین کارهاى روز عروسى دیزاین کردن ماشین عروسى به همان شکلى که شما دوست دارید است. اگر این کار به نحو احسن و باب میل شما باشد تمامى لحظاتى که در روز عروسیتان در ماشین سپرى مى کنید خاطره انگیز و لذت بخش خواهد بود. تزئین کردن ماشین عروسى یکى از وظایف داماد در روز عروسى است که مى تواند از مدت ها قبل برنامه ریزى شود و با نظر عروس تلفیق گردد.

در این مقاله به ١٠ راهکار خلاقانه براى تزئین کردن ماشین عروسى خواهیم پرداخت.

١- اگر قصدتان تزئین کردن ماشین عروسیتان با چیزى غیر از گل مى باشد، بادکنک مى تواند ایده ى خوبى براى این کار باشد. تعداد زیادى بادکنک با رنگ هاى روشن و هماهنگ با رنگ ماشینتان تهیه کنید و به انتهاى ماشین وصل کنید. این دیزاین علاوه بر این که بسیار خاص و خلاقانه است، هزینه ى بسیار کمى را هم براى شما خواهد داشت. اگر خودتان قصد تزئین کردن ماشین عروسیتان را دارید حواستان باشد بادکنک ها را به گونه اى به ماشین نبندید که از شیشه ى عقب چیزى دیده نشود.

 

تزئین کردن ماشین عروسى

 

٢- کار دیگرى که مى توانید انجام دهید آماده کردن گل هایى است که با نخ به یکدیگر متصل هستند. این دسته ها را به انتهاى ماشین وصل کنید تا هنگام حرکتتان بر روى زمین کشیده شوند. حتما سعى کنید قبل از جشن عروسى در فضایى مناسب عکس هایى در ماشین

بیندازید.

٣- اگر ماشین خیلى خاص و زیبایى دارید سعى کنید با دیزاینى شلوغ جذابیت خود ماشین را از بین نبرید. در این حالت بهتر است ماشین را با ساده ترین حالت آماده کنید. گل هایى ملیح براى قسمت هایى از ماشین که شما را از دیگر ماشین ها متمایز کند کافى به نظر مى رسد.

 

تزئین ماشین مدرن

 

۴- در بعضى از حالات داماد ترجیح مى دهد که در روز عروسى رانندگى نکند و این وظیفه را به راننده اى که استخدام کرده است مى سپارد. در این شرایط هم توجه به تزئین کردن ماشین اهمیت فراوانى دارد. در هیچ شرایطى ماشین خود را به شخص دیگرى نسپارید که با سلیقه خود ماشین شما را آماده کند. شاید در آن شرایط و درگیرى ها کار مناسبى به نظر برسد اما بسیارى از مواقع با دیدن ماشین عروس نا امید خواهید شد و رضایتى نخواهید داشت.

 

تزئین کردن ماشین عروسى

 

۵- این که در بیشتر مواقع ماشین عروس وسیله اى چهارچرخ بوده است شما را براى انتخاب وسیله اى دیگر به هیچ عنوان محدود نخواهد کرد. گاهى شما دوست دارید که این روز را با وسیله اى دو چرخ سپرى کنید. اتفاقا ایده ى جالبى هم به نظر مى رسد. با درگیر کردن فکرتان درباره این که دیگران چه خواهند گفت خود را آزار ندهید. این روز روز شماست. پس هر کارى که برایتان هیجان انگیز است را انجام بدهید و نهایت لذت را در کنار همسرتان ببرید.

۶- ایده جالب دیگرى که براى تزئین کردن ماشین عروسیتان با گل وجود دارد این است که انتهاى ماشین و بر روى صندوق عقبتان را با حجم زیادى از گل هاى که دوست دارید پر کنید. حتى مى توانید داخل ماشین را نیز تا جایى که مقدور است تزئین کنید.

٧- کار دیگرى که مى توانید انجام دهید تزئین ماشینتان با گل هاى کاغذى در سایز مختلفى است که از قبل آماده کرده اید. این گل ها مى توانند از الگوى خاصى پیروى کنند. به طور مثال از یک سمت ماشین شروع شوند و در سوى دیگر ماشین تمام شوند.

٨- اگر سادگى انتخاب شما در همه ى تشریفات جشن عروسیتان است ایده ى جالبى براى تزئین ماشین عروسیتان خواهیم داشت. روبانى بزرگ تهیه کنید و به صورتى پاپیونى آن را دربیاورید. بزرگى این پاپیون باید به حدى باشد که شیشه ى عقب ماشینتان را به طور کامل بپوشاند. سعى کنید بقیه ماشین همانگونه خالى و بدون تزئین باقى بماند.

٩- اگر ماشین روبازى دارید با همان ایده ى بادکنک کارهاى بسیار جالبى مى توانید انجام دهید. به طور مثال مى توانید تعداد زیادى بادکنک را به عقب ماشینتان وصل کنید و داخل ماشین هم تا حدى که جا دارد پر از بادکنک کنید.

تزئین کردن ماشین عروسى

 

١٠- یکى دیگر از کارهاى جالب و بسیار خلاقانه اى که مى توانید انجام دهید اجاره کردن ونى است که بیشتر براى عکاسى استفاده مى شود. این ون را با هر تزئینى که دوست دارید آماده کنید و در طبیعتى بکر و زیبا همراهش عکس بگیرید.

 

ماشین عروسى در دو حالت کلى یا اجاره مى شود و یا ماشین شخص داماد است.

اگر ماشین داماد براى روز عروسى مناسب به نظر مى رسد سخت نگیرید و سعى کنید با دیزاینى که بر روى ماشین انجام مى شود آن را تبدیل به ماشین عروسى دلخواهتان کنید. در حالتى که قصد اجاره ماشینى را دارید سعى کنید با ایده اى خاص و کم هزینه ماشینى را انتخاب کنید که بعد ها دیدنش در عکس ها و فیلم هاى عروسیتان جالب و دوست داشتنى باشد. یک ماشین خوب و خاص حتما نباید قیمت بیش از حد معمول و گرانى داشته باشد. شما مى توانید با انتخاب ماشینى کلاسیک و قدیمى خیلى خاص تر از دیگر عروس و داماد ها به نظر برسید.

 

ترنم صارمی

ارسال نظر

آخرین مطالب

 • What-questions-do-you-have-to-ask-about-a-lawyer-min.jpg

  در مرحله آشنایی با وکیل چه سوالاتی را از...

  با در 6/08/06 - بدون نظر

  از این ستون تا آن ستون فرج است! این مثل را تا به ‌حال بارها شنیده‌ایم و همه‌ی ما می‌دانیم امکان دارد گاهی در موقعیت‌ها و لحظات حساس و دقایق آخر، ورق برگردد و تمام شرایط عوض شود. در دنیای مدرن و متمدن امروزی قانون حرف اول را می‌زند و همه‌ چیز بر پایه‌ی قانون […]

 • مرکز تهیه غذا

  ویژگی‌های که در تاسیس یک مرکز تهیه غذا ب...

  با در 6/08/04 - بدون نظر

  مرکز تهیه غذا یکی از مشاغلی است که در سال‌های گذشته افراد زیادی اقدام به تأسیس و راه‌اندازی آن کرده‌اند. اما متأسفانه هر مرکز تهیه غذایی موفق به کسب اعتماد مردم و افزایش مشتری نخواهد بود. برای جلب اعتماد مردم و تمایل آن‌ها به سفارش هر چه بیشتر غذا، گام‌ها مهمی را باید بردارید و […]

 • Ladies bridal jewelry service

  نکات مهم در انتخاب سرویس جواهرات برای عر...

  با در 6/07/29 - بدون نظر

  با توجه به افزایش نرخ طلا و نوسانات آن از ابتدای سال 97 ،خرید سرویس طلا خصوصاً برای عروس خانم‌های جوان و خانواده داماد به معضل عظیمی تبدیل ‌شده است. سرویس جواهرات برای عروس خانم‌ها و انتخاب آن کار ساده‌ای نیست و عوامل مختلفی در این تصمیم‌گیری دخیل هستند. برای خرید سرویس جواهرات عروس مبلغی […]

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر