چهارشنبه 28 مهر 1400
باغ ارزان برای عروسی یک انتخاب هوشمندانه برای کاهش هزینه برگزاری جشن عروسی شما

باغ ارزان برای عروسی یک انتخاب هوشمندانه برای کاهش هزینه برگزاری جشن عروسی شما

باغ ارزان برای عروسی یک انتخاب هوشمندانه برای کاهش هزینه برگزاری جشن عروسی شما

باغ ارزان برای عروسی

کنترل هزینه‌های برگزاری یک جشن عروسی از دغدغه‌های اساسی هر زوجی است. تشریفات عروسی و هزینه‌های جانبی برگزاری یک جشن عروسی گاهی آنقدر سرسام‌آور است که برخی تصمیم می‌گیرند از جشن عروسی صرف نظر کنند. اما با یک برنامه‎‌ریزی صحیح هم می‌توانید جشن عروسی آبرومندی برگزار کنید و همین هزینه‌های اضافی را صرف پس‌انداز اولیه زندگیتان بکنید. انتخاب محل برگزاری جشن عروسی یکی از دشوارترین مراحل است. این نکته را فراموش نکنید که لزومی ندارد که حتما جشن عروسی در تالارها یا هتل‌های پنج ستاره برگزار شود. بلکه می‌توانید یک باغ ارزان برای عروسی خود انتخاب کنید. این باغ می‌تواند متعلق به یکی از دوستان یا آشنایانتان نیز باشد. البته اجاره یک باغ ارزان برای عروسی نیز امکان‌پذیر است.

اگر عروسی‌تان نزدیک است و هنوز محل مناسبی را برای برگزاری آن انتخاب نکرده‌اید، در این مطلب همراه ما باشید تا ایده‌هایی را در خصوص انتخاب یک باغ ارزان برای عروسی در اختیارتان قرار دهیم. به کمک ایده‌های مطرح شده در این مطلب و خلاقیت خودتان می‌توانید جشن بی‌نظیری را ترتیب دهید و بهترین خاطره‌های عمرتان را در کنار شریک زندگیتان تجربه کنید.

ایده‌هایی برای انتخاب و آماده سازی یک باغ ارزان برای عروسی

گام اول :

اولین و مهم‌ترین مرحله از برگزاری جشن عروسی در باغ پیدا کردن یک باغ مناسب است. برای این کار می‌توانید لیستی از دوستانتان که باغ دارند را تهیه کنید و نوع باغشان را از نظر ظرفیت و زیبایی اولویت بندی کنید. مطمئن باشید دوستان شما دوست دارند تا جای ممکن در برگزاری جشن عروسی به شما کمک کنند. بنابراین اگر کمکی از دستشان برآید از شما دریغ نخواهند کرد. اگر هم در بین دوستان و آشنایان کسی را ندارید که باغ شخصی خود را در اختیارتان قرار دهند می‌تواند یک باغ ارزان برای عروسی پیدا کرده و آن را به مدت یک الی دو روز اجاره کنید.

بهترین مدل های کیک نامزدی که تا به حال ندیده اید

باغ ارزان برای عروسی یک انتخاب هوشمندانه برای کاهش هزینه برگزاری جشن عروسی شما

گام دوم :

مرحله‌ی دوم برگزاری یک جشن عروسی مشخص شدن تعداد مهمانان آن است. فراموش نکنید که هدف شما از پیدا کردن یک باغ ارزان برای عروسی کاهش هزینه است. بنابراین لازم نیست همه‌ی افرادی که به ذهنتان می‌رسد لزوما در این جشن باشند. سعی کنید تا جای ممکن مهمانان خود را خلاصه به کسانی کنید که واقعا دوست دارید در جشن عروسی شما باشند. پس از مشخص شدن تعداد مهمانان می‌توانید نوع و تعداد میزهای مورد نیاز خود را نیز تعیین کنید.

باغ ارزان برای عروسی یک انتخاب هوشمندانه برای کاهش هزینه برگزاری جشن عروسی شما

گام سوم :

تزیین محل برگزاری جشن معمولا سلیقه‌ای است. هر کس مطابق با سلیقه و بودجه‌ای که برای جشن عروسی خود در نظر می‌گیرد تزیین مناسبی را انتخاب می‌کند. حتی اگر یک باغ ارزان برای عروسی انتخاب کرده‌اید به کمک ایده‌های خلاقانه می‌توانید زیبایی بی‌نظیری به آن ببخشید. تزیین محل برگزاری جشن به کمک گل‌های طبیعی یکی از محبوب‌ترین مدل‌ها به خصوص برای عروس خانوم‌ها است. اما اگر می‌خواهید هزینه‌های خود را کاهش دهید می‌توانید از گل مصنوعی نیز برای این منظور استفاده کنید.

باغ ارزان برای عروسی

برای تزیین محل برگزاری جشن خود می توانید از گل های طبیعی یا مصنوعی استفاده کنید.

گام چهارم :

جایگاه عروس و داماد نقش به سزایی در زیبایی عکس‌های شما دارد. سعی کنید جایگاه عروس و داماد را به زیباترین شکل ممکن تزیین کنید. به یاد داشته باشید که یک باغ ارزان برای عروسی کاملا ساده است و این ایده‌ها و خلاقیت شما است که می‌تواند زیبایی آن را چشم‌گیر کند.

باغ ارزان برای عروسی

زیبایی جایگاه عروس و داماد زیبایی جشن شما را چندید برابر می کند.
گام پنجم :

حلقه نامزدی : ۱۰ پیشنهاد کاربردی برای انتخاب بهترین حلقه نامزدی

اگر قصد دارید جشن عروسی خود را با یک شام مفصل به اتمام برسانید می‌توانید میز جداگانه‌ای را برای شام درست در وسط باغ تعبیه کنید. فراموش نکنید که در وعده شام می‌توانید از برخی از مهمانان خود فاکتور بگیرید و فقط از آشنایان و دوستان نزدیک خود پذیرایی کنید.

باغ ارزان برای عروسی

قرار گرفتن میز شام در وسط باغ جلوه زیبایی به جشن عروسی شما می بخشد.

درباره‌ی تیم تولید محتوای ولیمه

یک نظر

  1. استفاده از گل های مصنوعی به جای گلهای طبیعی در تزیین ایده ی خوبی بود. ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *