دوشنبه 27 دی 1400
ایده‌هایی برای آرایش عروس با الهام‌گیری از آرایش عروس‌های اروپایی

ایده‌هایی برای آرایش عروس با الهام‌گیری از آرایش عروس‌های اروپایی

ایده‌هایی برای آرایش عروس با الهام‌گیری از آرایش عروس‌های اروپایی

آرایش عروسی

هنگامی که صحبت از آرایش عروس‌ها به میان می‌آید، استانداردهای زیبایی بالا پایین می‌شوند. اغلب برای عروس‌ها آرایش ملایم و ساده از محبوبیت بیشتری برخوردار است. به همین دلیل است که نوع آرایش عروس اروپایی مشهورتر است. با این‌حال، علاوه بر سادگی نکات مختلفی برای آرایش یک عروس وجود دارد که باید به همه‌ی آن‌ها توجه نمود. در ادامه توصیه‌هایی از یک آرایشگر اروپایی آورده شده که به شما کمک می‌کند روز عروسی خود جذاب‌تر باشید.

 

دقیقا شبیه به خودتان بمانید

شاید احساس کنید که این جمله شبیه به یک پوستر انگیزشی روی مجله‌ها‌ی مدیریتی است، اما این روش واقعا تاثیر گذار است. اولین اصلی که در سالن‌های آرایش اروپایی برقرار است، سادگی و ملایم بودن آرایش عروس است.

بزرگ‌ترین اشتباه عروسان این است که از منطقه‌ی راحتی خود خارج می‌شوند، یک آرایشگر هنرمند آرایشگری نیست که با آرایش زیاد چهره‌ی شما را تغییر دهد، بلکه یک آرایشگر ماهر و هنرمند آرایشگری است که با نگه داشتن چهره‌ی واقعی شما آن را دلنشین‌‌تر و شادتر نشان دهد.

ایده‌هایی برای آرایش عروس با الهام‌گیری از آرایش عروس‌های اروپایی

طول عمر آرایش شما بسیار مهم است

ماندگاری آرایش بسیار مهم است، شما نیاز دارید به گونهای آرایش کنید که تا آخر شب خراب نشود. برای این مورد نیز نیاز هست که آرایش سادهتری داشته باشید، البته برخی از لوازم مثل رژلب را باید به همراه خود داشته باشید، چون در اثنای مراسم به خوردن نیاز خواهید داشت و این ممکن است به زیبایی آرایش شما آسیب برساند. بر کیفیت لوازم آرایشی که استفاده میکنید به مقدار زیاد دقت کنید.

زیرسازی آرایش صورت

ایده‌هایی برای آرایش عروس با الهام‌گیری از آرایش عروس‌های اروپایی

روی ترکیب رنگ صورت‌تان به دقت عمل کنید

گاها پیش می‌آید که آرایشگر شما بسیار ماهر است اما نمی‌داند کدام رنگ را با کدام رنگ دیگر ترکیب کند، در چنین وضعیتی با این‌که همه‌ی اجزای صورت شما تک به تک زیباست، اما در کنار هم زیاد جذاب به نظر نمی‌رسند. شما باید مطمئن باشید که آرایشگرتان به اندازه‌ی کافی توانمند است و می‌داند که به رنگ صورت شما چه ترکیب رنگی بیشتر می‌آید.

آرایش عروس اروپایی

مثل آرایش عروس اروپایی از زرق و برق بپرهیزید

حتی اگر زرق و برق در آرایش چشم این روزها مد و مرسوم باشد، نباید زیاده از حد از آن استفاده کنید. سعی کنید از سایه‌ی کمی روشن استفاده کنید و اجازه دهید رنگ چشمان شما به خوبی بدرخشد.

آرایش عروس اروپایی

از جدیدترین شیوه‌های آرایش مو بهره بگیرید

آرایش مو بیشترین تاثیر را در زیبایی شما ایفا خواهد کرد، قبل از رفتن به آرایشگاه به خوبی از جدیدترین ترفندهای آرایش مو خبردار باشید و از آرایشگرتان نظرش را در مورد آنها بپرسید تا مطمئن شوید که آن مدل با طرح صورت شما متناسب است.

شیوه‌های آرایش مو

پوست خود را برای روز عروسی آماده کنید

همه‌ی موارد گفته شده در بالا برای اجرایی شدن نیاز دارد که پوست شما صاف و سالم باشد. اگر پوست شما خوب باشد، نیازی نخواهد بود که آن را با روش‌های مختلف پوشش دهید و چند ساعت بد چیزی جز خستگی در صورت شما نمایان نشود. چند هفته قبل از عروسی از رژیم غذایی خود مطمئن باشید و مقدار زیادی آب بنوشید تا پوست بهتر و شاداب‌تری داشته باشید.

تازه‌عروس چه چیزهایی نباید بخورد

شیوه‌های آرایش مو

ریلکس باشید، لبخند بزنید و از زیبایی خود لذت ببرید

زیبایی عنصری نسبی و فازی است، هر کسی براساس سلیقه‌ی خود چیزی را می‌پسندد و نسبت به چیز دیگری بی‌تفاوت است و فرد دیگری ممکن است نظر دیگری داشته باشد. آن‌چه که مهم است اینست که حس خوبی نسبت به خود داشته باشید، لبخند بزنید و بدون هیچ استرسی از لحظات خود لذت ببرید. در چنین شرایطی برق شادی در چشمان شما زیبایی واقعی را معنا خواهد کرد.

شیوه‌های آرایش مو

درباره‌ی تیم تولید محتوای ولیمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *