ایده‌هایی برای آرایش عروس با الهام‌گیری از آرایش عروس‌های اروپایی

تشریفات عروسی 96/09/21 96/09/21


ایده‌هایی برای آرایش عروس با الهام‌گیری از آرایش عروس‌های اروپایی

آرایش عروسی

هنگامی که صحبت از آرایش عروس‌ها به میان می‌آید، استانداردهای زیبایی بالا پایین می‌شوند. اغلب برای عروس‌ها آرایش ملایم و ساده از محبوبیت بیشتری برخوردار است. به همین دلیل است که نوع آرایش عروس اروپایی مشهورتر است. با این‌حال، علاوه بر سادگی نکات مختلفی برای آرایش یک عروس وجود دارد که باید به همه‌ی آن‌ها توجه نمود. در ادامه توصیه‌هایی از یک آرایشگر اروپایی آورده شده که به شما کمک می‌کند روز عروسی خود جذاب‌تر باشید.

 

دقیقا شبیه به خودتان بمانید

شاید احساس کنید که این جمله شبیه به یک پوستر انگیزشی روی مجله‌ها‌ی مدیریتی است، اما این روش واقعا تاثیر گذار است. اولین اصلی که در سالن‌های آرایش اروپایی برقرار است، سادگی و ملایم بودن آرایش عروس است.

بزرگ‌ترین اشتباه عروسان این است که از منطقه‌ی راحتی خود خارج می‌شوند، یک آرایشگر هنرمند آرایشگری نیست که با آرایش زیاد چهره‌ی شما را تغییر دهد، بلکه یک آرایشگر ماهر و هنرمند آرایشگری است که با نگه داشتن چهره‌ی واقعی شما آن را دلنشین‌‌تر و شادتر نشان دهد.

آرایش عروس زیبا

طول عمر آرایش شما بسیار مهم است

ماندگاری آرایش بسیار مهم است، شما نیاز دارید به گونهای آرایش کنید که تا آخر شب خراب نشود. برای این مورد نیز نیاز هست که آرایش سادهتری داشته باشید، البته برخی از لوازم مثل رژلب را باید به همراه خود داشته باشید، چون در اثنای مراسم به خوردن نیاز خواهید داشت و این ممکن است به زیبایی آرایش شما آسیب برساند. بر کیفیت لوازم آرایشی که استفاده میکنید به مقدار زیاد دقت کنید.

آرایش عروس اروپایی

آرایش عروس اروپایی: ماندگاری آرایش برای عروس بسیار مهم است.

روی ترکیب رنگ صورت‌تان به دقت عمل کنید

گاها پیش می‌آید که آرایشگر شما بسیار ماهر است اما نمی‌داند کدام رنگ را با کدام رنگ دیگر ترکیب کند، در چنین وضعیتی با این‌که همه‌ی اجزای صورت شما تک به تک زیباست، اما در کنار هم زیاد جذاب به نظر نمی‌رسند. شما باید مطمئن باشید که آرایشگرتان به اندازه‌ی کافی توانمند است و می‌داند که به رنگ صورت شما چه ترکیب رنگی بیشتر می‌آید.

مدل آرایش عروس اروپایی

مدل آرایش عروس اروپایی: ترکیب رنگ آرایش شما تاثیر به سزایی در جذابیت تان دارد.

مثل آرایش عروس اروپایی از زرق و برق بپرهیزید

حتی اگر زرق و برق در آرایش چشم این روزها مد و مرسوم باشد، نباید زیاده از حد از آن استفاده کنید. سعی کنید از سایه‌ی کمی روشن استفاده کنید و اجازه دهید رنگ چشمان شما به خوبی بدرخشد.

ارایش عروس الهام از اروپا

از زرق و برق دار کردن خود بپرهیزید تا طبیعی تر جلوه کنید

از جدیدترین شیوه‌های آرایش مو بهره بگیرید

آرایش مو بیشترین تاثیر را در زیبایی شما ایفا خواهد کرد، قبل از رفتن به آرایشگاه به خوبی از جدیدترین ترفندهای آرایش مو خبردار باشید و از آرایشگرتان نظرش را در مورد آنها بپرسید تا مطمئن شوید که آن مدل با طرح صورت شما متناسب است.

 آرایش مو

نقش مهم آرایش مو در زیبایی را فراموش نکنید.

پوست خود را برای روز عروسی آماده کنید

همه‌ی موارد گفته شده در بالا برای اجرایی شدن نیاز دارد که پوست شما صاف و سالم باشد. اگر پوست شما خوب باشد، نیازی نخواهد بود که آن را با روش‌های مختلف پوشش دهید و چند ساعت بد چیزی جز خستگی در صورت شما نمایان نشود. چند هفته قبل از عروسی از رژیم غذایی خود مطمئن باشید و مقدار زیادی آب بنوشید تا پوست بهتر و شاداب‌تری داشته باشید.

آرایش عروس اروپایی: با رژیم غذایی پوست

آرایش عروس اروپایی: با رژیم غذایی پوست خود را برای روز عروسی آماده کنید

ریلکس باشید، لبخند بزنید و از زیبایی خود لذت ببرید

زیبایی عنصری نسبی و فازی است، هر کسی براساس سلیقه‌ی خود چیزی را می‌پسندد و نسبت به چیز دیگری بی‌تفاوت است و فرد دیگری ممکن است نظر دیگری داشته باشد. آن‌چه که مهم است اینست که حس خوبی نسبت به خود داشته باشید، لبخند بزنید و بدون هیچ استرسی از لحظات خود لذت ببرید. در چنین شرایطی برق شادی در چشمان شما زیبایی واقعی را معنا خواهد کرد.

لبخند در آرایش

ریلکس باشید، لبخند بزنید و از لحظات خود لذت ببرید

ارسال نظر

آخرین مطالب

 • What-questions-do-you-have-to-ask-about-a-lawyer-min.jpg

  در مرحله آشنایی با وکیل چه سوالاتی را از...

  با در 6/08/06 - بدون نظر

  از این ستون تا آن ستون فرج است! این مثل را تا به ‌حال بارها شنیده‌ایم و همه‌ی ما می‌دانیم امکان دارد گاهی در موقعیت‌ها و لحظات حساس و دقایق آخر، ورق برگردد و تمام شرایط عوض شود. در دنیای مدرن و متمدن امروزی قانون حرف اول را می‌زند و همه‌ چیز بر پایه‌ی قانون […]

 • مرکز تهیه غذا

  ویژگی‌های که در تاسیس یک مرکز تهیه غذا ب...

  با در 6/08/04 - بدون نظر

  مرکز تهیه غذا یکی از مشاغلی است که در سال‌های گذشته افراد زیادی اقدام به تأسیس و راه‌اندازی آن کرده‌اند. اما متأسفانه هر مرکز تهیه غذایی موفق به کسب اعتماد مردم و افزایش مشتری نخواهد بود. برای جلب اعتماد مردم و تمایل آن‌ها به سفارش هر چه بیشتر غذا، گام‌ها مهمی را باید بردارید و […]

 • Ladies bridal jewelry service

  نکات مهم در انتخاب سرویس جواهرات برای عر...

  با در 6/07/29 - بدون نظر

  با توجه به افزایش نرخ طلا و نوسانات آن از ابتدای سال 97 ،خرید سرویس طلا خصوصاً برای عروس خانم‌های جوان و خانواده داماد به معضل عظیمی تبدیل ‌شده است. سرویس جواهرات برای عروس خانم‌ها و انتخاب آن کار ساده‌ای نیست و عوامل مختلفی در این تصمیم‌گیری دخیل هستند. برای خرید سرویس جواهرات عروس مبلغی […]

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر