انتخاب لباس نامزدی

مد و استایل 96/12/23 97/09/11


انتخاب لباس نامزدی

چگونه لباس نامزدى خود را انتخاب کنیم؟

جشن نامزدی یکى از مهم ترین شب هاى شروع یک زندگى مشترک است که براى هر زوجى اهمیتى خاص دارد.

همانطور که در هر حوزه اى حساسیت خانم ها نسبت به مسائل بیش از آقایان است، جشن نامزدى هم طبق همین عواطف براى خانم ها از حساسیت بیشترى برخوردار است.

بزرگترین دغدغه هر خانمى در هر جشنى انتخاب لباسى است که باب میل و سلیقه اش باشد. مطمئنأ این دغدغه زمانى که مربوط به جشن هاى قبل از عروسى باشد بیشتر هم خواهد شد.

حال براى دورى از سردرگرمى و استرس به نظرتان چه فاکتورهایى باید در این انتخاب در نظر گرفته شود؟

در این مقاله ۵ نکته کمکى براى انتخاب بهترین لباس نامزدى را بررسى خواهیم کرد.

١- لازم نیست هیچ عجله اى براى خرید لباس نامزدى خود داشته باشید. در عوض بهتر است کمى زودتر اقدام کنید تا بتوانید با آرامش کامل و با بررسى تمامى جوانب این خرید را انجام دهید.

براى انتخاب بهترین لباس نامزدى بهتر است وارد دنیاى بى کران مارکت شوید و تا جایى که ممکن است بازار را بررسى کنید.

از مغازه هاى مختلف دیدن کنید، مد هاى روز دنیا را ببینید و مجله هاى مختلف را بررسى کنید.

یکى از راه هایى که مى تواند در خرید لباس نامزدى به شما کمک عمده اى کند گرفتن عکس با لباس هاى مختلف است.

تنها جایى که همه ى آن چیزى که شما مى خواهید به طور واضح دیده مى شود عکس است. پس از این کار با بررسى و مقایسه لباس هاى مختلف مى توانید انتخاب عاقلانه ترى انجام دهید.

٢- در انتخاب رنگ لباس خود دقت زیادى کنید. شما نمى توانید رنگى تیره را فقط براى این که سلبریتى محبوبتان در شب نامزدى اش پوشیده است انتخاب کنید. و یا رنگ مورد علاقه تان على رغم این که به هیچ وجه براى لباس نامزدى مناسب نیست.

این انتخاب به طور عمده اى به رنگ پوست شما بستگى دارد.

در مراحل بعدى علاقه شما براى انتخاب بین چندین رنگ مناسب دخیل مى شود.

لباس نامزدى بهتر است تم روشنى داشته باشد و یا اگر علاقه اى به رنگ هاى آرام ندارید قرمز مى تواند انتخاب خوبى باشد.

همچنین در نظر داشته باشید رنگى که مد نظرتان است سفید و یا خیلى نزدیک به سفید نباشد. با این کار جذابیت لباس عروسیتان تا حد زیادى کم مى شود.

٣- لباس هایى با استایل هاى مختلف امتحان کنید.

لباس نامزدى مناسب علاوه بر این که باید زیبا به نظر برسد، لازم است راحتى شما را نیز در بر داشته باشد. در بعضى مواقع خانم ها قبل از رفتن به بازار به طور کاملا ذهنى لباس مد نظرشان را انتخاب مى کنند و با همان تصمیم وارد بازار مى شوند. با این کار پوشیدن مدل هاى مختلف لباس را از خود دریغ مى کنند و تمرکزشان را بر روى مدل خاصى از لباس ها مى گذارند.

بهتر است قبل از گرفتن هر گونه تصمیمى سبک هاى مختلف لباس را تنتان کنید. ممکن است در یک نوع لباس که فکرش را هم نمى کردید هم راحت تر باشید و هم زیباتر به نطر برسید. لباس نامزدى مناسب لزوما بلند و یا اندامى نیست.

انتخاب بهترین لباس نامزدى

 

۴- همزمان با انتخاب لباس لازم است که حداقل در ذهنتان به کفش، جواهرات، مدل مو و … هم فکر کنید.

گاهى با خرید نوعى لباس هماهنگ کردن بقیه ملزومات را براى خودتان سخت مى کنید. مى توانید قبل از خرید لباسى که انتخاب کرده اید عکسى از لباستان را براى آرایشگرتان ببرید و در مورد مدل مویى که با این لباس هماهنگ تر و زیباتر است صحبت کنید. و یا خرید کفشى که با لباستان ست است را همزمان انجام دهید.

براى انتخاب بهترین لباس نامزدى فقط و فقط خود لباس نیست که داراى اهمیت زیادى است بلکه هارمونى این لباس با کل تیپ شما است که به چشم مى آید.

 

انتخاب بهترین لباس نامزدى

 

۵- اگر فردى هستید که همیشه کفش هایى تخت و بدون پاشنه پایتان کرده اید و عادتى به کفش هاى پاشنه بلند ندارید بهتر است در این شب کفشى با پاشنه کوتاه انتخاب کنید.

این کفش ها علاوه بر این که راحت هستند و پاهایتان را اذیت نخواهند کرد، باعث مى شوند زیباتر، قد بلند تر و خوش اندام تر به نظر برسید.

 

انتخاب بهترین لباس نامزدى

 

 

به عکس اگر علاقه زیادى به کفش هایى با پاشنه هاى خیلى بلند دارید لازم است مطمئن شوید که به کفش ها عادت دارید و مشکلى ایجاد نخواهد شد.

اگر در این باره حتى ذره اى هم شک دارید بهتر است یا در تصمیم خود تجدید نظر کنید و یا اگر بر روى این مسئله اصرار زیادى دارید، قبل از عروس چندین بار کفش ها را پایتان کرده تا پاهایتان به آن ها عادت کنند.

مسائلى که گفته شد نکاتى کلى و اساسى هستند که بهتر است هر خانمى براى جشن نامزدى خود رعایت کند. البته که همگى این نکات با چاشنى علاقه و سلیقه شما ترکیب مى شوند تا در نهایت منجر به انتخاب بهترین لباس نامزدى شوند.

خرید لباس نامزدى کارى نه چندان سخت است که در صورتى که با دور اندیشى شما و کاملا با آرامش انجام شود رضایت شما را در پى خواهد داشت.

 

ترنم صارمی

ارسال نظر

آخرین مطالب

 • What-questions-do-you-have-to-ask-about-a-lawyer-min.jpg

  در مرحله آشنایی با وکیل چه سوالاتی را از...

  با در 6/08/06 - بدون نظر

  از این ستون تا آن ستون فرج است! این مثل را تا به ‌حال بارها شنیده‌ایم و همه‌ی ما می‌دانیم امکان دارد گاهی در موقعیت‌ها و لحظات حساس و دقایق آخر، ورق برگردد و تمام شرایط عوض شود. در دنیای مدرن و متمدن امروزی قانون حرف اول را می‌زند و همه‌ چیز بر پایه‌ی قانون […]

 • مرکز تهیه غذا

  ویژگی‌های که در تاسیس یک مرکز تهیه غذا ب...

  با در 6/08/04 - بدون نظر

  مرکز تهیه غذا یکی از مشاغلی است که در سال‌های گذشته افراد زیادی اقدام به تأسیس و راه‌اندازی آن کرده‌اند. اما متأسفانه هر مرکز تهیه غذایی موفق به کسب اعتماد مردم و افزایش مشتری نخواهد بود. برای جلب اعتماد مردم و تمایل آن‌ها به سفارش هر چه بیشتر غذا، گام‌ها مهمی را باید بردارید و […]

 • Ladies bridal jewelry service

  نکات مهم در انتخاب سرویس جواهرات برای عر...

  با در 6/07/29 - بدون نظر

  با توجه به افزایش نرخ طلا و نوسانات آن از ابتدای سال 97 ،خرید سرویس طلا خصوصاً برای عروس خانم‌های جوان و خانواده داماد به معضل عظیمی تبدیل ‌شده است. سرویس جواهرات برای عروس خانم‌ها و انتخاب آن کار ساده‌ای نیست و عوامل مختلفی در این تصمیم‌گیری دخیل هستند. برای خرید سرویس جواهرات عروس مبلغی […]

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر